Rekolekcje w Gródku nad Dunajcem i Starym Sączu

Jeżeli ktoś szuka kilku dni skupienia, modlitwy i ciszy warto skorzystać z bogatej oferty naszych domów rekolekcyjnych w Starym Sączu przy Ołtarzy Papieskim i w Gródku nad Dunajcem w urokliwym miejscu nad Jeziorem Rożnowskim. Często dbamy o nasze samochody, o ich ubezpieczenie i przeglądy, ale warto też zadbać o siebie, o ducha i relację z Bogiem.

Rekolekcje i spotkania formacyjne w Domu Rekolekcyjnym Arka w Gródku nad Dunajcem:

Rekolekcje biblijne dla wszystkich: OBLICZE MARYI W EWANGELI: 4-6.10.2024 r.

Spotkania małżeńskie 18-20.10.2024 r.

Rekolekcje dla narzeczonych 25-27.10.2024 r.

Rekolekcje dla osób po stracie bliskich: 8-10.11.2024 r.

Rekolekcje dla narzeczonych 20-22.12.2024 r.

Więcej informacji na stronie: Rekolekcje dla małżonków / Spotkania małżeńskie – Centrum Formacyjno-Rekolekcyjne Diecezji Tarnowskiej Arka, Gródek nad Dunajcem (cfr-arka.pl)

Rekolekcje i spotkania formacyjne w Domu Rekolekcyjnym Opoka w Starym Sączu:

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Dom rekolekcyjny „Opoka” w Starym Sączu zaprasza do udziału w kolejnych seriach rekolekcji. Są one odpowiedzią na zapotrzebowanie duszpasterskie zgłaszane przez różne grupy osób.

– 4-6 października – Rekolekcje dla rodziców kapłanów i osób konsekrowanych

– 8-10 listopada – Rekolekcje dla osób uzależnionych oraz rodzin dotkniętych problemem uzależnienia, prowadzi ks. Krzysztof Czyżowski – rekolekcjonista Opoki;

– 29 listopada-1 grudnia – Rekolekcje dla służby zdrowia, prowadzi ks. Krzysztof Czyżowski – rekolekcjonista Opoki;

W międzyczasie regularnie będą odbywały się rekolekcje dla narzeczonych, połączone z kursem przedmałżeńskim, a także rekolekcje dla młodzieży maturalnej i przygotowującej się do bierzmowania oraz dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej i wolontariuszy Caritas.
Dokładne informacje o rekolekcjach są dostępne na naszej stronie internetowej www.centrumopoka.pl lub na recepcji naszego domu: tel. 794 555 585.