Paczka dla powodzian – dostarczenie do 28.09.2024 r.

Z niepokojem śledzimy wydarzenia w naszej ojczyźnie i solidaryzujemy się z cierpiącymi i poszkodowanymi z powodu powodzi. Chcemy także ich wspierać duchowo i materialnie. Bóg zapłać za złożone w niedzielę ofiary!!! Ponadto jako Caritas Diecezji Tarnowskiej  włączamy się w ogólnopolską akcję PACZKA DLA POWODZIAN. W związku z tym zachęcamy, aby i w naszej parafii organizować zbiórkę produktów (nie pakować ubrań) w formie gotowych paczek z różnorodnymi produktami. Paczka może być przygotowana przez indywidualną osobę lub grupę osób (na wzór organizowanej dwa lata temu Paczki dla Ukrainy). Gotowe paczki prosimy dostarczyć na plebanię najpóźniej do soboty.  Produkty najlepiej pakować do kartonów po bananach (są sprawdzone przy większym transporcie).  Za wszelką pomoc i ofiarność już dzisiaj serdecznie wszystkim dziękujemy.

Sugerowana lista produktów: