Parafia pw. św. Małgorzaty Panny i Męczennicy w Trzcianie

Ogłoszenia parafialne: 6.08.2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVIII NIEDZIELA – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO – 6.08.2023

W pierwszą niedzielę sierpnia razem z Chrystusem wchodzimy na górę Tabor, gdzie staniemy się świadkami przemienia Jezusa Chrystusa. To, o czym usłyszymy w Ewangelii, stanie się także naszym udziałem w tej Eucharystii. Prośmy więc, aby to wydarzenie przemieniło nasze serca.   Niech udział we Mszy św., a po niej w adoracji Najświętszego Sakramentu będzie prawdziwym zapatrzeniem i zasłuchaniem w głos Oblubieńca, który nas umiłował. Do końca umiłował.

 

  1. W pierwszą niedzielę sierpnia serdecznie witamy wszystkich Parafian i miłych Gości. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy dobrego zdrowia i udanego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy także w dzień powszedni.
  2. O prowadzenie modlitwy różańcowej we środę o 17.30 prosimy róże p. Anny Tracz i p. Anny Kolasa.
  3. Dziękujemy rodzinom za troskę o czystość świątyni i jej otoczenia i ofiarność na kwiaty a w najbliższą sobotę od godz.8.00 prosimy rodziny: Stanisława Waligóry, Ryszarda Wrony, Andrzeja Kłóska, Grzegorza Kłóska, Jacka Wintera, Stanisława Kukli, Damiana Tworzydło, Mariusza Kąckiego, Piotra Burkowicza i Pawła Kowalczyka.
  4. W przyszłą niedzielę – II miesiąca tradycyjnie będziemy modlić się za sponsorów i dobrodziejów naszej Parafii – żyjących i zmarłych, a składka przeznaczona będzie na cele parafialne i inwestycyjne, jeszcze spłacamy odnowienie elewacji wież i całego kościoła. Wszystkim Dobrodziejom, Sponsorom i Darczyńcom naszej Parafii z całego serca dziękujemy..  Dziękujemy także za dzisiejszą składkę przeznaczoną na cele diecezjalne.
  5. Także w przyszłą niedzielę 13-go sierpnia zapraszamy na czwarte w tym roku NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE o godz. 15.00. Po Mszy św. różaniec fatimski.  M. B. Fatimskiej będziemy polecać nasze rodziny, ojczyznę i pokój na świecie, także trzeźwość szczególnie w naszej ojczyźnie.
  6. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom, którzy w tym tygodniu mają swoje imieniny – rocznice i jubileusze – składamy najlepsze życzenia, dobrego zdrowia,  Bożego błogosławieństwa i polecamy Was Panu Bogu w modlitwie.
  7. Na stronie internetowej naszej Parafii i w gablocie ogłoszeń znajdziemy intencje mszalne na ten tydzień i Msze św. gregoriańskie z Mszy św. pogrzebowych, odprawiane poza Parafią.. Polecamy także najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.
  8. Na koniec smutna informacja: we wtorek o godz. 15.00 pogrzeb               śp. Stanisławy Satoła z Trzciany. Polećmy jej nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu…WSZYSTKIM PARAFIANOM I MIŁYM GOŚCIOM – SZCZĘŚĆ BOŻE NA NOWY TYDZIEŃ!

Porządek Nabożeństw

Msze Święte w naszej parafii:
w niedziele i święta:
7:00, 9:00, 11:00, 15:00
w dni powszednie:
6:30, 18:00

(17:00 w okresie zimowym)

Transmisja

Transmisja online z nabożeństw w kościele parafialnym – niedziela i święta godz. 11:00.

Konto Parafii

Osoby, które chcą wesprzeć naszą parafię, mogą to zrobić, wpłacając ofiarę na rachunek bankowy:

BSR Kraków Oddział w Trzcianie
58 8589 0006 0030 0000 0127 0001

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Informacja

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych. Administratorem danych jest parafia – polityka prywatności.

Skip to content