Ogłoszenia parafialne: 20.08.2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08.2023
Jezus Chrystus zgromadził nas wokół siebie jak niegdyś apostołów. Pragnie dać nam swoje słowo oraz posilić nas swoim Ciałem, by później posłać nas do tych miejsc i ludzi, o których sam dobrze wie, że potrzebują to słowo usłyszeć i doświadczyć Jego miłości. Dlatego nadstawmy uszu i szeroko otwórzmy nasze serca, byśmy zostali napełnieni tym, czym Jezus chce nas wyposażyć do tej szczególnej misji.
1. W przedostatnią niedzielę wakacji serdecznie witamy wszystkich Parafian i miłych Gości. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy dobrego zdrowia i udanego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy także w dzień powszedni.
2. Dzisiaj także rozpoczyna się tygodniowy Odpust ku czci M. Bożej Pocieszenia w Pasierbcu. Program nabożeństw jest wywieszony w gablocie ogłoszeń parafialnych. Z naszej Parafii w najbliższą sobotę z placu kościelnego o godz. 13.30 wyruszy piesza pielgrzymka do M. Bożej Pasierbieckiej. Zapraszamy chętnych do pielgrzymowania, by wypraszać dla siebie i swoich bliskich potrzebne łaski u M. Bożej Pocieszenia…Msza św. w int. pielgrzymów i Parafian w Pasierbcu o godz. 18.00.
3. Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
4. O prowadzenie modlitwy różańcowej we środę o 17.30 prosimy róże p. Heleny Burkiewicz i p. Stanisławy Burkiewicz.
5. Dziękujemy rodzinom za troskę o czystość świątyni i jej otoczenia i ofiarność na kwiaty a w najbliższą sobotę od godz.8.00 prosimy rodziny: Andrzeja Pająka, Jana Dziedzica, Leszka Piwowarczyka, Bronisława Judka, Marka Gacka, Karola Grabowskiego, Artura Długosza, Macieja Stawarza, Andrzeja Dudka i Kazimierza Dudka.
6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Medjugorie oraz Sanktuariów Chorwacji w terminie 12.09 – 19.09.2023. W zakrystii znajduje się lista do wpisywania danych osób chętnych na wyjazd.. Szczegóły pielgrzymki na plakacie w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej Parafii. Kwotę 1650 zł. prosimy wpłacać do końca tygodnia na konto bankowe Biura Podróży Online Tr@vel albo u pana Organisty od środy do niedzieli.
7. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom, którzy w tym tygodniu mają swoje imieniny – rocznice i jubileusze – składamy najlepsze życzenia, dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa i polecamy Was Panu Bogu w modlitwie. Ks. proboszcz bardzo serdecznie dziękuje wszystkim Parafianom, którzy w tym tygodniu składali mu życzenia imieninowe – za wszelką życzliwość i dobre słowo Bóg zapłać! 8. Na stronie internetowej naszej Parafii i w gablocie ogłoszeń znajdziemy intencje mszalne na ten tydzień i Msze św. gregoriańskie z Mszy św. pogrzebowych, odprawiane poza Parafią.. Polecamy także najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” dla dzieci…

WSZYSTKIM PARAFIANOM I MIŁYM GOŚCIOM – SZCZĘŚĆ BOŻE NA NOWY TYDZIEŃ!