Ogłoszenia parafialne: 14.04.2024 r.

1. Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego tematem przewodnim jest: ,,Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”.

2. O prowadzenie modlitwy różańcowej we środę o 17.30 prosimy róże p. Anny Dec i p. Marii Pytel.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w demontażu grobu Pańskiego: panom: Rafałowi Królowi, Wiesławowi Kukli /z Półrolek/, Józefowi Pijanowskiemu, Panu Organiście oraz młodzieży z KSM-u.

4. Dziękujemy także rodzinom za troskę o czystość świątyni i jej otoczenia i ofiarność na kwiaty a w najbliższą sobotę od godz.8.00 prosimy rodziny: Janusza Śliwy, Marka Bujaka, Józefa Pijanowskiego, Olega Khmarskyi, Mirosława Mordarskiego, Zygmunta Jagielskiego, Janusza Bujaka, Jakuba Grochowskiego, Adama Chudy, Marka Jagielskiego i Roberta Bujaka.

5. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia, wszystkim obchodzącym różne rocznice i jubileusze życzymy dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa i polecamy Was Bogu w modlitwie.

6. Za tydzień przypada Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.

7. Pogrzeb Ś. P. Rozalii Chytroś z Zarzecza odbędzie się w środę o godz. 13.00 w Krakowie – Podłęzu.