22 X – Dzień Papieski w Szkole Podstawowej im. św. Kingi w Łąkcie Dolnej

Tradycją Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Łąkcie Dolnej stało się, że w okolicach 16 października organizują Dzień Papieski wraz z kiermaszem słodkości 🍰🧁🥧, z którego cały dochód przeznaczamy na cele charytatywne.
W tym roku kiermasz odbędzie się we wtorek 22 października, w samo wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Zachęcamy Rodziców do przygotowania słodyczy, a Mieszkańców Łąkty i wszystkich, którzy chcieliby skosztować tych pyszności, zapraszamy na szkolną stołówkę  w godz. 7.30-9.30.
Dochód z tegorocznego kiermaszu przeznaczymy dla pięcioletniego Leonka Zwary z Ujazdu, który wymaga rehabilitacji jako dziecko z zespołem Downa i wadą serca. Poniżej zamieszczamy również link do zbiórki organizowanej przez Fundację „Serca dla Maluszka”.
Już wiele razy pokazaliście, że macie wielkie serducha ❤️❤️❤️
Zapraszamy i tym razem 🙂