Ogłoszenia parafialne

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

     Nie ma łatwych odpowiedzi na problem zła, które panoszy się w świecie. Zwycięstwo nad złem dokonało się za cenę Chrystusowego cierpienia. I w nas się ono dokona, jeśli będziemy wierni Jego Ewangelii i krzyżowi, jaki nam przyszło nieść. I my również mocą łaski Bożej pokonamy zło i zmartwychwstaniemy. O łaskę zwyciężania dobra nad złem w naszym życiu i w świecie, o wierność Jezusowi i Jego Ewangelii będziemy szczególnie modlić się w czasie dzisiejszej adoracji Najświętszego Sakramentu.

 1. W pierwszą niedzielę października serdecznie witamy wszystkich Parafian i miłych Gości, uczestniczących w niedzielnej Eucharystii. Cieszymy się Waszą obecnością i życzymy dobrego zdrowia, dobrej niedzieli, dobrego wypoczynku i zapraszamy do modlitwy w ciągu tygodnia.

  2. Skończył się miesiąc wrzesień. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym miesiącu – wspierali  czy to modlitwą czy ofiarami – naszą parafię. Wszystkim –  za wszelką pomoc i ofiarność, dobre serce i życzliwość – Bóg zapłać!

  3. Wczoraj rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy. Zapraszamy wszystkich od najmłodszych do najstarszych do wspólnotowej modlitwy w naszym Kościele; szczególnie zapraszamy dzieci, które otrzymują specjalne naklejki, po każdym nabożeństwie różańcowym. Dzisiaj różaniec o godz. 15.00 a po nim ostatnia Msza św. W ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku Msza św. o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo różańcowe, w sobotę Msza św. o godz. 8.00 i po niej różaniec.

  4. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek i I piątek miesiąca. Zapraszamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach i do sakramentu pokuty. Będziemy spowiadać we środę od 16.30 i  we czwartek od 16.00 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

  5. W I piątek odwiedziny kapłana u chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

  6. O prowadzenie środowej modlitwy różańcowej o godz. 17.30 prosimy Róże p. Ireny Ferenc i Haliny Mech… a  w I piątek miesiąca – członków Akcji Katolickiej przy naszej parafii.

  7. Zapraszamy na swoje spotkania w tym tygodniu:

   – wszystkich lektorów – we środę o 19.00 w sali gimnastycznej w Trzcianie;

   – scholę dziewcząt – w piątek o 16.00;

   – młodzież z KSM-u i całej parafii – na Mszę św. i różaniec w I piątek o godz. 19.30; na to nabożeństwo zapraszamy szczególnie uczniów klas 8  z rodzicami, którzy złożą deklaracje przystąpienia młodzieży do bierzmowania;

   – spotkanie chłopców przygotowujących się do posługi ministranta – w sobotę o 9.00 po różańcu; Informujemy także, że ministrantem miesiąca września został Szymon Szwed ze SP z Łąkty D., II miejsce zajął Dominik Krzysztofiak ze SP z Trzciany a III miejsce Bartłomiej Jurgała ze SP z Łąkty. Gratulujemy tym chłopcom i zachęcamy wszystkich do solidnej służby przy ołtarzu.

  8. Dziękujemy serdecznie za dzisiejszą składkę na tacę, przeznaczoną na cele diecezjalne. Natomiast w przyszłą niedzielę II miesiąca tradycyjnie będziemy modlić się za sponsorów i dobrodziejów naszej Parafii – żyjących i zmarłych, a składka przeznaczona będzie na cele parafialne i inwestycyjne.

  9. Bardzo dziękujemy rodzinom za sobotnią troskę o czystość świątyni i jej otoczenia i ofiarność na kwiaty a w najbliższą sobotę od godz. 9.00 prosimy rodziny: Józefa Krawczyka, Kazimierza Piecha; Józefa Nowaka, Józefa Mroza, Moniki Kukli, Krzysztofa Kukli, Roberta Włodarczyka, Mariana Włodarczyka, Łukasza Kędronia i Krystyny Piech.

  10. Polecamy najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” oraz kalendarz dla Rolników na nowy 2023 rok.. Jest także nowy numer tzw. Ekstra Gościa – poświęconego tym razem tajemnicy Bożego Miłosierdzia i św. Faustynie – w cenie 12 zł. Jeszcze intencje Mszy św. na ten tydzień są także wywieszone w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej naszej parafii.

  11. Od wczoraj do piątku włącznie trwa Tydzień Maryjny i Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej w Bochni. Program tego odpustu jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

                Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy bezpiecznej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże wszystkim!

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022

 1. W 26 niedzielę zwykłą serdecznie witamy wszystkich Parafian i miłych Gości, którzy modlą się dzisiaj z nami w parafialnej świątyni. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, dobrego wypoczynku i zapraszamy do modlitwy w ciągu tygodnia.

 2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy 108. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Jest on obchodzony w Kościele pod hasłem „Budować przyszłość z migrantami i uchodźcami”.

 3. Dzisiaj także obchodzimy Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość. Modlimy się o trzeźwość w naszych rodzinach, w parafii i całej ojczyźnie.

 4. Co roku w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, skrzyżowania ulic, place miast, miasteczek i wsi zamienią się w miejsca modlitwy, by z koronką w ręku prosić Boga o miłosierdzie dla nas i świata całego. Włączając się w tę światową akcję „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata” zapraszamy do wspólnej modlitwy w środę o godz. 15.00 na Rynku przy aptece w Trzcianie. Tegoroczna intencja zachęca do modlitwy o pokój na Ukrainie i przestrzeganie praw przez rządzących. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po nowennie około 19.00 w budynku nowej plebanii. Zapraszamy wszystkich członków Akcji Katolickiej oraz nowe osoby chętne do wsparcia tej organizacji działającej przy naszej parafii.

 5. Także we środę – ostatnią miesiąca – zapraszamy po nowennie Różę Żywego Różańca na comiesięczną zmianę tajemnic różańcowych.

 6. Inne spotkania w tym tygodniu, na które serdecznie zapraszamy:

  * nowo powstającą grupę biblijną – w dzisiaj po Mszy św. o 15.00;

  * próba dla scholii w piątek o 17.00;

  * młodzież z KSM przy naszej parafii – w piątek o 19.30 na nowej plebanii.

  * kandydatów na ministrantów – w sobotę o godz. 9.00 w kościele;   wszystkich ministrantów – w sobotę o 9.30 w kościele;

 7.  W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa Różańcowe. Matka Boża w różnych objawieniach prosi nas o modlitwę Różańcową. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w tych pięknych nabożeństwach. Dzieci będą otrzymywać specjalne naklejki po każdym nabożeństwie różańcowym. Za pobożne odmawianie różańca w kościele możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Pierwsze nabożeństwo różańcowe w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00. A w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 a po nim Msza św.

 8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00 dzieci I-Komunijne wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają pierwsze swoje różańce. Po Mszy św. zapraszamy rodziców dzieci na krótkie spotkanie na nowej plebanii.

 9. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Bpa Ordynariusza w diecezji tarnowskiej codziennie jedna lub dwie parafie są wyznaczone do adoracji Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie. Naszej parafii przydzielono dzień 2.10. a w tym roku wypada ten dzień w przyszłą niedzielę. Dlatego też w przyszłą niedzielę po Mszy św. od godz. 8.00 do 9.00 na swoją adorację zapraszamy mieszkańców Trzciany z rejonu Glinik i Zyznówka; od 10.00 do 11.00 KSM i młodzież z całej parafii; od 12.00 do 13.00 mieszkańców Łąkty Dolnej; od 13.00 do 14.00 Trzcianę – Rynek, Zalesie i pozostałe rejony; a od 14.00 do 15.00 Ujazd. O 15.00 będzie różaniec i ostatnia Msza św.

 10. Przypominamy, że do 15 października możemy zgłaszać na kartkach kandydatów do nowej Rady Parafialnej, której wybory odbędą się 23 października – zgodnie z zarządzeniem Biskupa Tarnowskiego.

 11. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia – jak również wszystkim świętującym różne rocznice i jubileusze – życzymy dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa a w dniu imienin lub urodzin czy też rocznicy zapraszamy do udziału we Mszy św.

 12. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały kościół i otoczenie kościoła i złożyły ofiary na kwiaty i środki czystości w ubiegłą sobotę, natomiast w tym tygodniu prosimy o sprzątanie od godz. 9.00 rodziny: Paweł Wrona, Wiesław Kukla, Daniel Kukla, Tadeusz Mucha, Mateusz Mucha, Marek Stawarz, Jarosław Dudziak, Dariusz Kociołek, Ryszard Stajno i Józef Joniec.

 13. Polecamy najnowszy numer „Małego Gościa” dla młodszych i „Gościa Niedzielnego” dla starszy oraz kalendarz dla Rolników na nowy 2023 rok.

 14.  Informujemy, że został otwarty nowy Punkt Pobrań Medican w Trzcianie, przy stacji kontroli pojazdów, gdzie można zrobić badania krwi i inne specjalistyczne badania laboratoryjne. Informacje pod nr tel. 508 433 494.

            WSZYSTKIM PARAFIANOM I MIŁYM GOŚCIOM SZCZĘŚĆ BOŻE NA NOWY TYDZIEŃ!

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022

      W czasie każdej Mszy św. uczmy się postawy słuchania, która jest podstawą dobrej komunikacji. Bóg do nas mówi także w dzisiejszej niedzielnej Eucharystii, lecz również uważnie słucha naszych modlitw. Przeżywając dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu polecajmy Bogu ludzi mediów, aby dążyli do poznania prawdy i przekazywali ją w służbie bliźniemu.

 1.  W 25 niedzielę zwykłą serdecznie witamy wszystkich Parafian i miłych Gości, obecnych na niedzielnej Eucharystii. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa w dobrym i owocnym przeżywaniu dzisiejszej niedzieli i nowego tygodnia.

 2. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Hasłem tego dnia są słowa: „Słuchanie uchem serca”. Papież Franciszek w specjalnym Orędziu na dzisiejszy dzień pisze, że „Słuchanie jest pierwszym nieodzownym składnikiem dialogu i dobrej komunikacji. Nie można komunikować się, jeśli najpierw się nie słucha, a bez umiejętności słuchania nie ma dobrego dziennikarstwa”.

 3. Bardzo serdecznie dziękujemy członkom Rady Parafialnej za obecność na spotkaniu w ubiegłym tygodniu, dziękujemy za 5-letnią kadencję, wielkie zaangażowanie, życzliwość i wszelkie, bezinteresowne prace wykonane dla naszej parafialnej wspólnoty. Niech Pan Bóg wszystkim hojnie wynagrodzi. Na spotkaniu omówiono także bieżące sprawy naszej parafii i cmentarza parafialnego, gdzie już trwają prace porządkowe i związane z odnowieniem i zabezpieczeniem ogrodzenia wokół cmentarza. Kadencja Rady Parafialnej upływa 23 października. Jak już informowaliśmy tydzień temu, na ten dzień Ks. Biskup Ordynariusz zarządził nowe wybory we wszystkich parafiach naszej diecezji. W związku z tym, zgodnie z regulaminem wyborów – prosimy do 15 października zgłaszać odpowiednich kandydatów na kartce, podając imię, nazwisko oraz adres kandydata / bez nr domu/. Kartki składamy w zakrystii lub u ks. Proboszcza. Z pośród kandydatów wybierzemy 12 osób do nowej Rady a 6 osób będzie powołanych z nominacji Ks. Proboszcza – zgodnie z regulaminem wyborów.

 4.  W tym tygodniu zapraszamy na swoje spotkania:   * próba dla scholii w piątek o 17.00;                 * młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy naszej parafii – w piątek o 19.30 na nowej plebani.               * kandydatów na ministrantów – w sobotę o godz. 9.00 w kościele;

  * wszystkich lektorów – w sobotę o 10.00 w kościele;

  * nowo powstającą grupę biblijną – w niedzielę po Mszy św. o 15.00

 5. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia – jak również wszystkim świętującym różne rocznice i jubileusze – życzymy dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa a w dniu imienin lub urodzin czy też rocznicy zapraszamy do udziału we Mszy św.

 6. W przyszłą niedzielę w naszej diecezji będziemy przeżywać Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalną Pielgrzymkę o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości do Sanktuarium Św. Stanisława w Szczepanowie. Przypominamy, że w naszej parafii istnieje księga trzeźwościowa, do której można się wpisać na krótszy czy dłuższy czas.

 7. Serdecznie dziękujemy za  ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w kopertach i na tacę na potrzeby parafii i kościoła. Wszystkim ofiarodawcom za dar serca niech Bóg hojnie wynagrodzi! Dziękujemy także za dzisiejsze ofiary zbierane po Mszach św. do puszek  na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II  w Krakowie i Tarnowie.

 8. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały kościół i otoczenie kościoła i złożyły ofiary na kwiaty i środki czystości w ubiegłą sobotę…natomiast w tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny: Mariusz Kłósek, Franciszek Dyrla, Zbigniew Kukla, Henryk Kukla, Jarosław Węglarz, Wojciech Kukla, Lucyna Wojcieszczak – Sajak, Łukasz Grabowski, Stanisław Kukla i Tomasz Burkowicz. Serdeczne Bóg zapłać.

 9. Zakład Usług Kominiarskich prosi by zawiadomić mieszkańców Łąkty Dolnej, że w dniach 19 i 20 września  będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe na terenie Łąkty D.

 10. Polecamy najnowszy numer „Małego Gościa” dla młodszych i „Gościa Niedzielnego” dla starszy oraz kalendarz dla Rolników na nowy 2023 rok.. Jeszcze intencje Mszy św. na ten tydzień……..są także wywieszone w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej naszej parafii.

               Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy bezpiecznej niedzieli 

                                      i dobrego tygodnia. Szczęść Boże wszystkim!                                 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022

      Chrystus nikogo nie odrzuca, ale szuka zagubionych i wzywa do nawrócenia. Ta szczególna miłość Chrystusa do grzeszników ukazuje się w Kościele, kiedy wiernie wypełnia misję swego Pana. Rozpoczynając Tydzień Wychowania w Polsce, prośmy o dar autentycznego świadectwa wychowania przez wiarę oraz postawę miłosiernego Ojca wobec dzieci i wychowanków.

 1. Przeżywamy 24 niedzielę zwykłą. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i miłych Gości, obecnych na niedzielnej Eucharystii w naszej parafialnej świątyni. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa w dobrym i owocnym przeżywaniu dzisiejszej niedzieli i nowego tygodnia.
 2. Zachęceni listem pasterskim Episkopatu Polski starajmy się twórczo przeżywać XII Tydzień Wychowania, który rozpoczyna się dzisiaj w naszej ojczyźnie.. Hasłem tego tygodnia są słowa Jezusa zaczerpnięte z Ewangelii św. Jana: „Ja jestem drogą, prawdą i życiem” (J 14, 6). Odkrywajmy w Chrystusie drogę i sens naszego życia i wychowania, i kształtujmy serca własne i bliźnich w oparciu o Ewangelię.
 3. We środę będziemy obchodzić Święto PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO. Niech to Święto przypomni nam o szacunku należnym Krzyżowi, który jest znakiem naszego zbawienia i zwycięstwa Chrystusa nad grzechem, szatanem i śmiercią. Pół godziny przed Mszą św. czyli o 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową.
 4. W tym tygodniu zapraszamy na swoje spotkania:
  * próba dla scholii w piątek o 17.00;
  * młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy naszej parafii. Cieszymy się liczną obecnością młodych na ostatnim spotkaniu i zapraszamy na kolejne w piątek o 19.30 na nowej plebani. Dziękujemy także rodzicom za współpracę i troskę o religijne wychowanie swoich córek i synów.
  * do posługi ministranta zgłosiło się 4 chłopców – zapraszamy ich i nowych, którzy jeszcze chcieliby dołączyć do ich grona – na spotkanie w sobotę o godz. 9.00 w kościele;
  * wszystkich ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę – tym razem o godz. 11.30 na orliku a gdyby padał deszcz to do sali gimnastycznej w szkole w Trzcianie…
  * Ks. Biskup Ordynariusz wydał rozporządzenie, że we wszystkich parafiach naszej diecezji,  23 października odbędą się wybory do nowych Rad Parafialnych. W związku z tym, zapraszamy wszystkich członków Rady Parafialnej przy naszej parafii na wspólne spotkanie – we czwartek o godz. 19.00 na nowej plebani. Prosimy o obecność, abyśmy mogli podsumować 5 letnią pracę   w Radzie i zastanowić się nad sposobem dokonania nowych wyborów.
 5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Także w przyszłą niedzielę, po Mszach św. będą zbierane do puszek ofiary na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 6. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia – jak również wszystkim świętującym różne rocznice i jubileusze – życzymy dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa a w dniu imienin lub urodzin czy też rocznicy zapraszamy do udziału we Mszy św.
 7. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały kościół i otoczenie kościoła i złożyły ofiary na kwiaty i środki czystości w ubiegłą sobotę…natomiast w tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny: Roman Stawarz, Paweł Stawarz, Henryk Piskorz, Stanisław Joniec, Emil Kukla, Marcin Ciuruś, Paweł Kukla, Grzegorz Kukla, Dariusz Dumieński i Tadeusz Kukla. Dziękujemy  także wszystkim za okazaną pomoc i prace wykonane na nowej plebani oraz za produkty spożywcze, ofiarowane nam Kapłanom w tym tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać!
 8. Ogłoszenia na prośbę Rad Sołeckich: sołtys Trzciany informuje, że 3 rata podatku rolnego i opłata śmieciowa będzie pobierana w Domu Strażaka w Trzcianie we środę i we czwartek od godz. 12.00 do 15.00; podobnie i sołtys Łąkty Dolnej – we środę i we czwartek od godz. 8.00 do 15.00 w Świetlicy Wiejskiej w Łąkcie D.
 9.  Polecamy najnowszy numer „Małego Gościa” dla młodszych i „Gościa Niedzielnego” dla starszych… Jeszcze intencje Mszy św. na ten tydzień są wywieszone w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy bezpiecznej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże wszystkim!                                 

W I niedzielę września gromadzimy się wokół Chrystusa, aby wyznać tę prawdę, że należymy do Niego i chcemy iść Jego drogą. Jezus pragnie nam udzielić darów, które pomogą nam odważnie podjąć zadanie bycia Jego uczniem. Daje nam swoje słowo, byśmy zdobyli mądrość serca (Ps 90). Chce nas nakarmić swoim Ciałem, abyśmy mieli siłę iść za Nim. Przyjmijmy te Chrystusowe dary z otwartymi sercami.

 1. W naszej Eucharystycznej wspólnocie serdecznie witamy wszystkich Parafian i miłych Gości, którzy modlą się dzisiaj z nami w parafialnej świątyni. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, dobrego wypoczynku i zapraszamy do modlitwy w ciągu tygodnia.

 2. W naszej wspólnocie przeżywamy dzisiaj Gminne Dożynki. Dziękujemy dobremu Bogu za szczęśliwe tegoroczne zbiory, dobre plony i wszelkie prace polowe, i modlimy się za wszystkich rolników, sadowników i ogrodników. Msza św. dziękczynna z poświęceniem wieńców o godzinie 15.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.                     

 3. We czwartek przypada Uroczystość Narodzenia N. M. Panny, głównej Patronki tarnowskiej diecezji. Jest to jedno z najstarszych świąt Maryjnych. W tym dniu modlimy się szczególnie za wszystkie matki, dlatego też zapraszamy wszystkie mamy do udziału we Mszy św.; Msze św. będą tak jak w dzień powszedni. Po Mszach św. możliwość poświęcenia ziarna siewnego.                                

 4. Zapraszamy na spotkania w tym tygodniu:    – w piątek o 17.00 próba dla scholii;

  – także w piątek o 19.30 spotkanie dla Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży – w budynku nowej plebani/ wejście od tyłu/. Zapraszamy tych co byli przed wakacjami jak również nowe osoby…

  – w sobotę o 9.30 spotkanie dla wszystkich ministrantów. Rozpoczynamy też przygotowania chłopców do posługi ministranta. Spotkanie organizacyjne dla tych, którzy chcieliby zostać ministrantami – dla chłopców od 3 klasy – w sobotę o godz. 9.00 w kościele. Prosimy rodziców, aby zachęcili swoje pociechy do podjęcia tej zaszczytnej posługi przy ołtarzu. Informujemy także, że ministrantem minionego miesiąca został Dominik Krzysztofiak, II miejsce zajął Bartłomiej Jurgała a III Kacper Łabęda. Gratulujemy tym chłopcom i zachęcamy wszystkich do solidnej służby przy ołtarzu

 5. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne  dotyczące Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w 2023 roku w Lizbonie. Spotkanie odbędzie się 18.09 – po Mszy świętej o godzinie 15.00 na nowej plebanii przy naszym kościele. W razie pytań lub niemożności pojawienia się w wyznaczonym terminie na spotkaniu zapraszamy do kontaktu    z animatorką parafialną- Emilią Sowińską.                                                                                    

 6. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia – jak również wszystkim świętującym różne rocznice i jubileusze – życzymy dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa a w dniu imienin lub urodzin czy też rocznicy zapraszamy do udziału we Mszy św.

 7. Ks. Proboszcz jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim Parafianom, Władzom samorządowym i Kapłanom – za serdeczne, bardzo życzliwe i ciepłe przyjęcie zgotowane mu w ubiegłą niedzielę, za wszystkie wyrazy sympatii, złożone życzenia i wsparcia, w tym pierwszym tygodniu pracy jako nowego proboszcza…Dziękujemy także wszystkim za okazaną pomoc oraz za produkty spożywcze, ofiarowane nam Kapłanom w tym tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać!

 8. Bóg zapłać także rodzinom, które sprzątały kościół i otoczenie kościoła i złożyły ofiary na kwiaty i środki czystości w ubiegłą sobotę…natomiast w tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny: Bronisław Judka, Marek Gacek, Karol Grabowski, Artur Długosz, Maciej Stawarz, Andrzej Dudek, Kazimierz Dudek, Marek Kukla, Zygmunt Kukla i Mirosław Golonka.

 9. Polecamy najnowszy numer „Małego Gościa” dla młodszych i „Gościa Niedzielnego” dla starszych… Jeszcze intencje Mszy św. na ten tydzień……..są także wywieszone w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej naszej parafii.

                             SZCZĘŚĆ BOŻE WSZYSTKIM NA NOWY TYDZIEŃ!