Dzień Mamy i Taty

17 czerwca 2018 r. odbył się uczczony w naszej parafii Dzień Mamy i Taty. Rozpoczynając Mszą w niedzielę o 15.00 schola, Liturgiczna Służba Ołtarza oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży modliła się za swoich rodziców. W tym dniu czterech aspirantów dołączyło w szeregi Ministrantów ku uciesze swojej i swoich rodziców. Pod koniec Mszy dzieci i młodzież na ręce mam złożyli róże wyrażając w ten sposób wdzięczność rodzicom za dar wychowania i codziennej opieki. Po Mszy, rodzice wraz ze swoimi pociechami udali się na orlik, na piknik rodzinny. Odbyły się tam tańce, wspólne rozmowy oraz rodzinne konkurencje. Dla młodszych dzieci była przewidziana atrakcja w postaci puszczania dużych baniek mydlanych. Panowała tam miła atmosfera, która na pewno utkwi w pamięci rodziców.

Dodaj komentarz