Synaj w Limanowej

Dnia 23 września 2017 roku młodzież naszej parafii zebrała się na 10 Synaju, który tym razem odbył się w Limanowej i był on elementem przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Panamie w 2019 roku. Spotkanie rozpoczęło się zawiązaniem wspólnoty w parku miejskim w obecności krzyża i kopii limanowskiej Piety. Modlitwę uwielbienia prowadził jezuita, o. Remigiusz Recław. Następnie młodzi udali się do Bazyliki Matki Boskiej Bolesnej, gdzie pod przewodnictwem biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża, została odprawiona Msza Święta. Po Eucharystii odbyło się uwielbienie i modlitwa różańcowa. Uczestnicy tego spotkania mogli także po raz pierwszy usłyszeć polską wersję hymnu na ŚDM w Panamie. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych do czynnego udziału w tego typu spotkaniach gdyż są one okazją do świetnej zabawy, poznania nowych ludzi ale przede wszystkim do spotkania sam na sam z Bogiem i podziękowaniem mu za wszystkie dary nam ofiarowane.

Dodaj komentarz