Kolędowanie Szkoły Muzycznej

Czas Bożego Narodzenia jest dla wielu z nas czasem wyjątkowym, rodzinnym z wyjatkową atmosferą. Choinka, opłatek, śnieg, żłóbek, Boża Dziecina i kolędy. Szczególne miejsce zajmuje właśnie kolędowanie. Bardzo lubimy słuchac aranżacji kolęd i pastorałek wykonanych przez dzieci. Takie wyjątkowe kolędowanie miało miejsce 22 stycznia w naszej parafialnej świątyni. Po mszy o godzinie 9.00 odbył się koncert kolęd wykonanych przez uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I stopnia w Trzcianie. Mimo młodego wieku uczestników można było zauważyć wielkie zaangażowanie i serce wkładane w wykonywane utwory. Przy tej okazji pragniemy także złożyć wyrazy uznania dla wszystkich współtworzących wspólnotę Szkoły Muzycznej, za pielęgnowanie tradycji i propagowanie naszej pięknej polskiej kultury.

 

 

 

Dodaj komentarz