Wizyta duszpasterska

Drodzy Parafianie!

Po przerwie spowodowanej pandemią powracamy do tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Ze względów organizacyjnych zamieszczamy harmonogram z podaniem kolejnych rejonów parafii odwiedzanych z błogosławieństwem przez kapłana. Prośmy, o ile to możliwe, aby na ten wyjątkowy dzień w roku, byli łaskawi zgromadzić się wszyscy domownicy. Jako duszpasterze chcemy z Wami się wspólnie modlić i wsłuchiwać w to, co dla Was jest ważne, szczególnie w życiu parafialnej wspólnoty. Serdeczna prośba, aby Gospodarze z pierwszego domu w miarę możliwości przywieźli kapłana. Gdyby wyznaczony termin był niedogodny można umówić się telefonicznie lub osobiście z kapłanem na inny czas. Prosimy też o życzliwe przyjęcie ministrantów. 

WTOREK od godz. 14.00 Trzciana Rynek

1 Kapłan od Pana Pawła Korola do Pana Tadeusza Lisowskiego;

2 Kapłan: prawa strona rynku patrząc od kościoła – od Pana Marka Sumara do Pana Tadeusza Sowińskiego;

ŚRODA – od godz. 14.00 – Trzciana – Rynek

lewa strona patrząc od kościoła – od Pani Marii Kąckiej do Pana Janusza Rusaka;

 

CZWARTEK – od godz. 14.00 Trzciana – Rynek ciąg dalszy

od Pana Zdzisława Goc do Pana Andrzeja Rośka.

Serdeczna prośba, aby Gospodarze z pierwszego domu w miarę możliwości zapewnili transport dla kapłana.

Gdyby wyznaczony termin był niedogodny można umówić się telefonicznie lub osobiście z kapłanem na inny czas.

Dodaj komentarz