Ogłoszenia parafialne: 6.11.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2022

 1. W naszej parafialnej wspólnocie serdecznie witamy i cieszymy się obecnością wszystkich Parafian i miłych Gości, zgromadzonych na niedzielnej Eucharystii w naszej pięknej świątyni. Życzymy Wam dobrej niedzieli i udanego, bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy także do wspólnej modlitwy.

  2. Trwa miesiąc modlitw za naszych zmarłych. W tym tygodniu do wtorku w oktawie Wszystkich Świętych ale także we środę i w piątek o godz. 16.30 wypominki i różaniec za dusze wypominane a po nich o 17.00 Msza św. Wypominki można jeszcze składać przez cały listopad. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane przy tej okazji.

  3. O prowadzenie środowej modlitwy różańcowej w czasie wypominków o godz. 16.30 prosimy Róże p. Anny Tracz i p. Genowefy Stańdo.

  4. Zapraszamy na swoje spotkania w tym tygodniu:    – wszystkich lektorów – we środę o 19.30 w sali gimnastycznej w Trzcianie;    – scholę dziewcząt – w piątek o 16.00; – młodzież z KSM-u i całej parafii –  w piątek o 19.30 na nowej plebani;   – spotkanie chłopców przygotowujących się do posługi ministranta – w sobotę o 9.00;

  – ministrantów – w sobotę o 9.30. Informujemy także, że ministrantem miesiąca października został Dominik Krzysztofiak, II miejsce zajął Piotr Osikowicz a III miejsce dla Kacpra Juszkowicza i Bartłomieja Jurgały. Na wyróżnienie zasługuje także aspirant Dominik Konopka. Gratulujemy tym chłopcom i ich rodzicom, wszystkim ministrantom i dzieciom dziękujemy za liczny udział w nabożeństwach różańcowych i zachęcamy wszystkich do dalszej, solidnej służby przy ołtarzu.

  5. We czwartek o godz. 8.00 dodatkowa Msza św. z racji święta Patrona naszej szkoły w Trzcianie św. Jana Kantego i Święta Niepodległości. Zapraszamy całą społeczność szkolną i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.

  6. W piątek będziemy przeżywać 104 Rocznicę Odzyskania Nieodległości. Jest to nasze Święto Narodowe, dzień świąteczny, wolny od pracy. Zachęcamy do modlitwy w intencji ojczyzny i w intencji poległych w obronie niepodległości naszego narodu. W tej intencji szczególnie będziemy modlić się w czasie Mszy świętych, które w piątek będą o godz. 7.00; 9.00 i 17.00. Z racji święta  w piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Dziękujemy serdecznie za dzisiejszą składkę na tacę, przeznaczoną na cele diecezjalne. Natomiast w przyszłą niedzielę II miesiąca tradycyjnie będziemy modlić się za sponsorów i dobrodziejów naszej Parafii – żyjących i zmarłych, a składka przeznaczona będzie na cele parafialne i inwestycyjne.

  8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Z tej okazji po Mszach Św. będą zbierane ofiary do puszek na „Kościół w potrzebie”.  9. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom, którzy w tym tygodniu mają swoje imieniny, rocznice lub jubileusze – składamy najlepsze życzenia, dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa i polecamy was Panu Bogu w modlitwie.

  10. Bardzo dziękujemy rodzinom za sobotnią troskę o czystość świątyni i jej otoczenia i ofiarność na kwiaty, dziękujemy za sumienność i obecność, a w najbliższą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny: Krzysztofa Króla, Romana Króla, Tomasza Babrala, Macieja Babrala, Jerzego Wilczka, Macieja Mierzwy, Piotra Zelka, Tomasza Kukli, Konrada Matuszewskiego i Piotra Matuszewskiego.

  11. Sołtys wsi Łąkta Dolna informuje mieszkańców o możliwości opłacenia czwartej raty podatku rolnego oraz odpadów komunalnych w Świetlicy Wiejskiej w dniach: sobota – 12.11. i poniedziałek – 14.11. w godz. od 8.00 do 15.00.

  12. Polecamy najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” dla dzieci…  Jeszcze intencje Mszy św. na ten tydzień…są także wywieszone w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej naszej parafii…..

                               SZCZĘŚĆ BOŻE WSZYSTKIM  NA  NOWY  TYDZIEŃ!

Dodaj komentarz