Oświadczenie

Oświadczenie

Duszpasterze Parafii PW. Św. Małgorzaty PM w Trzcianie oświadczają, że zarówno Parafia, jak i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Oddział w Trzcianie nie organizuje, ani nie planuje żadnego wydarzenia związanego z „haloween party”. Publikujemy ten wpis, aby zdementować kłamliwe informacje, które pojawiały się na ten temat w mediach społecznościowych i o które pytali też zaniepokojeni rodzice.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie wydarzenia związane z KSM Oddział w Trzcianie podawane są publicznie w ogłoszeniach

parafialnych i na oficjalnym profilu KSMu. Informacje podawane przez osoby prywatne, które nie są uzgodnione z Duszpasterzami, a powołują się na KSM, są bezprawnym nadużyciem. Wszelkie tego typu powielane informacje godzą w dobre imię KSMu i Parafii, dlatego prosimy zgłaszać niezwłocznie w Kancelarii Parafialnej.

Duszpasterze Parafii św. Małgorzaty w Trzcianie

Dodaj komentarz