Ogłoszenia parafialne: 3.07.2022 r.

 

XIV  Niedziela  Zwykła

  1. Przeżywamy I-szą niedziela miesiąca wakacyjnego lipca, dlatego po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu.
  2. W Tuchowie rozpoczyna się Wielki Tygodniowy Odpust Maryjny. Jego program jest umieszczony w gablocie.
  3. Sprzątanie kościoła: Pawliński St-aw, Opioła Jerzy, Świątko Robert ,Snopek Paweł, Dyrdał Jan, Gutowski Stanisław, Dębowska Magdalena, Cempura Adrian, Cempura Henryk, Mika Adam, Zdebdski Jacek, Sumara Marek, Jop Anna, Pęcina Małgorzata.
  4. Wyjazd autokaru z uczestnikami pielgrzymki organizowanej dla Seniorów przez Paraf. Zespół CARITAS do Sanktuarium Maryjnego w Litmanowej na Słowacji, nastąpi o godz.7.30 z parkingu kościelnego w najbliższy wtorek 5 lipca.
  5. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy doroczną Uroczystość Odpustową ku czci naszej Patronki św. Małgorzaty P. i M. Już w piątek od godz. 18.00 do 20.00 będzie można skorzystać z Sakr. Pokuty z udziałem obcych księży, aby  przygotować się na przyjęcie duchowych darów odpustu.
  6. W przeddzień odpustu, czyli w sobotę 9.07 zgromadzimy się na cmentarzu na Mszy św. w Kaplicy Miłosierdzia o godz. 19.00, aby modlić się nad mogiłami za naszych zmarłych . Pół godziny wcześniej Różaniec za zmarłych. Zapraszamy….   OFIARY złożone w tym dniu  na Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie czystości cmentarza. Serdecznie prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich. W piątek zakończone zostało koszenie całego cmentarza i pomalowano nadpalony kontener na śmieci za co dziękujemy Firmie Hydrosprzęt.
  7. Młodzież z KSM-u w odpust rozprowadzać słodycze. Złożony dar serca będzie przeznaczony na działalność stowarzyszenia. Młodzieży dziękujemy za uporządkowanie grobów żołnierzy na naszym cmentarzu. 
  8. Ministrantami  miesiąca czerwca zostali: Piotr Osikowicz, Kacper Łabęda i Dominik Krzysztofiak. Ważna zbiórka ministrantów i lektorów przed odpustem w sobotę o godz. 9.00.
  9. Absolwentów naszych szkół prosimy o odebranie z zakrystii pamiątkowych książek zostawionych przez ks. bpa przy okazji bierzmowania.

Dodaj komentarz