Ogłoszenia parafialne: 26.06.2022 r.

 1. Dzisiejsza ostatnia niedziela czerwca jest zarazem pierwszą tegorocznych wakacji. Bożej Opatrzności polecamy wszystkich, którzy rozpoczynają czas letniej kanikuły, także przybyłych do naszej wspólnoty gości, aby bezpiecznie i mądrze przeżywali czas zasłużonego wypoczynku.
 2. Najbliższa środa jest ostatnią miesiąca czerwca zatem prosimy Róże Żywego Różańca na comiesięczną Zmianę Tajemnic po Nowennie.
 3. W środa 29.06 przypada Święto Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu wspieramy modlitwą i ofiarąOjca św. Franciszka, następcę św. Piotra. Msze św. w tym dniu o godz.6.30. 9.00 i 18.00. Różaniec P. M . Król i Z. Rosiek
 4. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św. przed I pt. miesiąca. Szczególnie zachęcamy do Spowiedzi św. uczniów Kl.IV, którzy kontynuują 9 pierwszych piątków m-ca.
 5. W I piątek msze św. o 6.30 i 18.00 .  Wyjazd kapłana do chorych z Komunią św. zgłaszać prosimy w zakrystii.
 6. Uroczystość Odpustowa ku czci św. Małgorzaty w niedziele 10.07 . Program Odpustu będzie podany rodzinom. Poświęcimy w tym dniu pamiątkową tablicę ku czci Ks. Wł. Jemioło oraz budynek nowej plebani . Już dziś prosimy o uporządkowanie grobów swoich  bliskich na tę okoliczność. Autokarowa Pielgrzymka na Jasną Górę na Ogólnopolską Pielgrz. dla Nauczycieli wyrusza z parkingu kościelnego w sob.2.07.o godz.7.00. Zapisy w zakrystii.
 7. Sprzątanie kościoła: Stańdo Marta, Dziedzic Roman, Pączek Waldemar, Płachta Paweł, Loch Barbara, Sowiński Tadeusz, Piskorz Andrzej, Pawlicki Henryk, Watrak Leszek, Kukla Stanisław.
 8. W sob.2.07. od godz. 15.00 rozpoczyna się Piknik Rodzinny z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych przy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.
 9. W czwartek 30.06. będzie od godz.9.00- 11.00 Dzień Adaptacyjny dla dzieci, które zostały przyjęte do Publicznego Przedszkola w Trzcianie. Bliższe informacje na stronie internetowej Przedszkola. 
 10. Polecamy najnowszą prasę katolicką : Gość Niedzielny.
 11. Msze św. pogrzebowe celebrowane poza parafią od jutra są w gablocie i na stronie internetowej parafii..

Dodaj komentarz