Ogłoszenia parafialne: 16.06.2022 r

  1. Kościół dziś oddaje cześć i uwielbienie Jezusowi  ukrytemu w Najśw.  Sakramencie. Czyni to w uroczystych procesjach eucharystycznych do 4 ołtarzy. My podążymy w takim orszaku procesyjnym po Mszy św. o godz.9.00. 
  2. Dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na potrzeby parafii i dzisiejsze  na funkcjonowanie hospicjów…  minioną środę młodzież klas 8 wróciła z rekolekcji, dziękujemy za udział a Panu Wójtowi za pokrycie kosztów transportu.
  3. Przez cały okres tzw. Oktawy Bożego Ciała ,czyli kolejne osiem dni, zapraszamy do udziału w procesjach eucharystycznych dzieci, młodzież oraz dorosłych…Procesje codziennie  po mszach św. wieczornych . Będziemy modlić się  o pokój na świecie, szczęśliwe urodzaje, a także  o uchronienie nas od nieszczęść.
  4. Bardzo serdecznie prosimy o liczne uczestnictwo w mszach św. w najbliższą niedzielę, która jest Niedzielą Wizytacji Ks. Biskupa i czasem Jego spotkań  z wszystkimi grupami i stowarzyszeniami działającymi przy parafii. Na godz. 7.00 zapraszamy róże różańcowe, na 9.00 Akcję Katolicką, Chór, Caritas i Radę Parafialną, na 11.00 Scholę dziecięcą, ministrantów i lektorów. PROGRAM spotkań jest też w gablocie parafialnej. Bierzmowanie młodzieży Kl. 8 na Mszy św. popołudniowej o godz. 15.00.   Spotkanie młodzieży, a także Świadków Bierzmowania jutro o godz. 18.00. Okazja do  Spowiedzi św. dla świadków i rodziców młodzieży w piątek i sobotę od 17.30.
  5. Sprzątanie kościoła w sobotę 18.06 br.: Widła Jan, Tabak Andrzej, Solarz Czesław, Zabzdyr Irena, Solarz Wojciech, Musialska Krystyna, Lisowski Tadeusz, Goc Zdzisław, Banaś Ryszard.
  6. Urząd Gminy przypomina, że termin składania deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjnej Budynków mija 30 .06. 2022 r. Deklaracje można składać osobiście w Gminie lub za pomocą internetu.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy w miniony wtorek licznie przybyli, aby wyplewić Wzgórze Dobrego Pasterza.
  8. Wójt Gminy Trzciana zaprasza na  piknik rodzinny w najbliższą niedzielę od godz. 15.00 na Orliku. Przewidziane są darmowe atrakcje dla dzieci. Szczegóły na plakacie.

Dodaj komentarz