Ogłoszenia parafialne – 15.05.2022 r.

V Niedziela Wielkanocy

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Dziś 5 Niedziela Wielkanocy, wspomnienie św. Zofii męczennicy z II wieku, patronka wdów i matek. Na mszy św. o godz.11.00 rocznica I Komunii św. dzieci Kl.IV z Łakty i Trzciany.
  2. Jutro wspomnienie św. Andrzeja Boboli żyjącego w XVII wieku , jezuity ,Patrona Polski, zamordowanego przez Kozaków w Janowie / Białoruś/.
  3. W środę wspominamy św. Stanisława Paczyńskiego ,ur. w Podegrodziu koło N. Sącza  w XVII w., Założyciela Zgromadzenia Księży Marianów ,którzy posługują w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu.
  4. Sprzątanie kościoła :  Śliwa Zbigniew, Kącki Krzysztof, Śliwa Grzegorz, Mikołajek Grzegorz, Kłósek Stanisław,  Pijanowski Stanisław, Bodurka Irena, Matras Tomasz, Bodurka Wilhelm, Tyrała  Cecylia oraz Krzysiek  Henryk.
  5. W miniony czwartek wykoszona została trawa na  całej powierzchni cmentarza. Nadal prosimy jednak o segregowanie śmieci by nie generować kosztów ich wywozu ,kiedy tej segregacji brakuje.
  6. We wtorek 17.05. od 11.30 do 12.15 przy naszym kościele będzie można skorzystać w szerokim zakresie z Badań Pocovidowych. Informacja szczegółowa na  afiszu w gablocie.
  7. Zapowiedzi przedślubne w gablocie parafialnej.
  8. Próba Scholi piątek godz. 17.00
  9. Spotkanie młodzieży KSM-u w piątek o godz. 19.30.
  10. Spotkanie ministrantów w sobotę o 9.00.
  11. Organizowana jest przez Akcję Katolicką autokarowa Pielgrzymka do Sankt. Maryjnego w Gidlach, katedra w Łodzi w ostatnią sobotę maja.