Ogłoszenia parafialne – 9.01.2022

Chrzest Pański

1. Dzisiejsza II-ga niedziela stycznia jest obchodzona w Kościele jako Niedziela Chrztu Pańskiego. To dzień wdzięczności za otrzymany sakrament, który włączył nas do Wspólnoty Kościoła Świętego.
  2. O poprowadzenie środowego różańca prosimy Róże p. Anny Dec i Marii Pytel.
  3. W najbliższy piątek 14 stycznia zapraszamy Zespół  Synodalny na kolejne spotkanie na plebani po mszy św. wieczornej ok.17.30.
  4. Sprzątanie kościoła: Kita Krzysztof, Ceglarek Jan, Kowalczyk Stanisław, Niedbach Paweł,  Kołodziejczyk  Władysław, Zdebski Julian, Gumuliński Bolesław, Leśniak Maria, Kołodziejczyk Zbigniew .
  1. Pragniemy przypomnieć, że tegoroczna składka od rodzin na utrzymanie P. Organisty wynosi z godnie z uchwałą Rady Parafialnej 100 zł od rodziny. Nie ulega wysokość składki ,która bywa składana przy sprzątaniu kościoła – nadal wynosi 40 zł.
  2. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy na różny sposób włączyli się w organizację i udział w I  Gminnym Orszaku Trzech Króli w miniony czwartek.
  3. Prasa katolicka – od tej niedzieli warto zakupić Gościa Niedzielnego bo rozpocznie się cykl dodatków: płyta z nagranym audio Pismem Świętym. Wraz z inflacją i podniesieniem kosztów druku cena Gościa Niedzielnego będzie w wysokości 8 zł. Warto jednak czytać coś dobrego i promować katolickie wydawnictwa.
  4. Intencje mszalne.