Ogłoszenia parafialne: 5.12.2021 r

II niedziela adwentu

  1. Dzisiejsza II-ga Niedziela Adwentu jest zarazem pierwszą miesiąca grudnia, zatem po Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu. Także dziś obchodzimy w Polsce Dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Włączmy się w tę akcję wsparcia naszych Rodaków, którzy znaleźli się na skutek wojny na Kresach Wschodnich.
  2. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M. Panny. Msze św. w naszym kościele: o godz. 6.30, 9.00 i 17.00 Ze względu na zajęcia pozalekcyjne dzieci kl.III przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone Medaliki nie w środę, jak to było dotychczas, ale w niedzielę 12.XII na Mszy św. o godz. 11.00
  3. Zapraszamy wciąż do uczestnictwa w nabożeństwie Rorat o 6.30
  4. Dziękujemy rodzinom, które nabywają opłatki na stół wigilijny u P. Organisty i tym, które składają przy tej okazji roczną opłatę na Jego utrzymanie. Bóg zapłać !
  5. Od najbliższej niedzieli, wzorem lat ubiegłych Panie z Parafialnego Zespołu CARITAS będą rozprowadzać Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Niech obecność tej świecy na świątecznym stole będzie znakiem naszej solidarności z biednymi i potrzebującymi.
  6. Sprzątanie kościoła: Mierzwa Maciej, Zelek Piotr, Matuszewski Konrad, Matuszewski Piotr, Piórecki Wiesław, Kącki Tadeusz, Dębosz Adam, Wolak Jan, Babral Bogdan, Piskorz Tomasz.
  7. W najbliższą II-gą niedzielę miesiąca ostania składka inwestycyjna na ogrzewanie kościoła.
  8. Spotkanie młodzieży z KSM-u w piątek o 19.30, kandydatów na ministrantów w sobotę o 9.00.
  9. W kalendarzu Kościoła: jutro wspomnienie św. Mikołaja bpa, patrona dobroczynności, który zapowiedział swoje przyjście do scholi i ministrantów w poniedziałek na roratach. We wtorek wsp. św. Ambrożego z Mediolanu, patrona pszczelarzy.
  10. Spotkanie Zespołu Synodalnego w piątek po wieczornej Mszy świętej.

Dodaj komentarz