Ogłoszenia parafialne – 19.09.2021 r.

25 Niedziela Zwykła – Dzisiejsza III-cia niedziela września jest obchodzona jako Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Kościół po raz kolejny zwraca naszą uwagę na rolę jaką pełnią: prasa, tv, radio, internet w przekazie tego co ma służyć dobru duchowemu człowieka. To także czas refleksji dla nas , jak my / dzieci i młodzież/ korzystamy z tych środków społecznej komunikacji.

1. Trwa tygodniowy Odpust ku czci M. Bożej Bolesnej w Limanowej. Program Mszy św. i nabożeństw jest dostępny w ..
  2. Kalendarz Kościoła Katolickiego wspomina: dziś św. Januarego patrona Neapolu, we wtorek 21.09 św. MATEUSZA Apostoła,    a w czwartek 23.09. św. Ojca PIO, włoskiego zakonnika i stygmatyka.
  3. Sprzątanie kościoła: Stawarz Marcin, Adamczyk Robert, Zdebski Mirosław, Krzysztofiak Paweł, Judka Karol, Grabowski Andrzej , Pająk Andrzej , Dziedzic Jan, Piwowarczyk Leszek , Judka Bronisław
  4. SPOTKANIE Członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej.
  5. Modlitwę różańcową przed Nowenną poprowadzą róże P. Anny Dec i Marii Pytel.
  6. Wyjazd parafialnej pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Słuchającej w Rokitnie w sobotę o godz. 4.00 rano z parkingu przy kościele. Autokar pojedzie także przez Półrolki.
  7. W piątek na godz. 19.30 zapraszamy na plebanię KSM i młodzież chętną do włączenia się w tę wspólnotę.
  8. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie chłopców od kl. III – kandydatów na ministrantów, a o godz. 9.30 ministrantów i lektorów.
  9. W przyszłą niedzielę ogólnopolskie liczenie wiernych w czasie nabożeństw dla celów statystycznych.
  10. Na stronie internetowej i w gablocie wypisane są intencje mszalne za + Leszka Kuklę, które odprawione będą poza parafią od jutra jako gregoriańskie.
  11. Polecamy jak zawsze lekturę najnowszej prasy katolickiej: Gość Niedzielny….