Ogłoszenia parafialne – 12.09.2021 r.

 1. Dzisiejsza II-ga niedziela miesiąca września rozpoczyna w Polsce Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Modlimy się za Rodziców, nauczycieli i katechetów, aby z Boża pomocą kształtowali serca i umysły dzieci i młodzieży według nauki Chrystusa, Jego Ewangelii.
 2. We wtorek przypada Święto Podwyższenia Krzyża św. Oddamy cześć znakowi naszego zbawienia ,jakim jest krzyż Zbawiciela uczestnictwem w Drodze Krzyżowej, na którą serdecznie zapraszamy przed mszą św. o godz. 18.00.  Poprowadzą Panie z Parafialnej CARITAS
 3. Najbliższa niedziela to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
 4. Sprzątanie kościoła: Kłósek Grzegorz, Winter Jacek, Kukla Stanisław, Tworzydło Damian, Kącki Mariusz, Kowalczyk Paweł, Burdelski Jan, Dziedzic Czesław, Dziedzic Tomasz, Stawarz Stanisław.
 5. W Kalendarz K-ła katolickiego wspominamy: w pon. św. Jana Złotoustego, a w sobotę św. Stanisława Kostkę, jezuitę, Patrona młodzieży polskiej.
 6. W środę wspominamy Matkę Boża Bolesną. W Limanowej rozpoczyna się Tygodniowy Odpust Maryjny. Jego program jest umieszczony w gablocie parafialnej.
 7. SPOTKANIE Członków Zespołu Synodalnego w piątek po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy..
 8. Parafialny Odział Akcji Katolickiej organizuje jednodniową, autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Słuchającej w Rokitnie /diecezja zielonogórsko-gorzowska/ gdzie kustoszem był nasz rodak. ks. Prałat Stanisław Kłósek. Wyjazd w ostatnią sobotę września czyli 25.09.br. .Po drodze odwiedzimy najwyższą statuę Jezusa w Świebodzinie  oraz sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. Koszt wyjazdu: 100 zł    Zapisy chętnych w zakrystii. 
 9. Spotkanie młodzieży z KSM w piątek o 19.30 .
 10. W sobotę 18.09. Kl.VIII z ks. katechetą Krzysztofem wyjedzie autokarem do Zabawy na Drogę Krzyżową o godz. 13.30.
 11. Środową modlitwę różańcowa poprowadzą róże P. Marii Król i Zofii Rosiek.
 12. Spotkanie kandydatów na ministranta w sob. o godz.9.00 w kościele
 13. Polecamy  najnowszą prasę katolicką; Promyczek Dobra oraz Gość Niedzielny.

Dodaj komentarz