Ogłoszenia parafialne – 22.08.2021 r.

XXI niedziela zwykła – 22.08.2021 r.

  1. Kolejna niedziela wakacyjna skłania nas do wdzięczności za czas urlopu i wypoczynku i do modlitwy o bezpieczny powrót dla podróżujących.
  2. W kalendarzu Kościoła wspominamy: we wtorek św. Bartłomieja Ap., w czwartek ur. NMP Częstochowskiej, w piątek św. Moniki, w sobotę św. Augustyna. W niedzielę odpust w Parafii Leszczyna, rozpoczyna się także odpust w Pasierbcu. Program w gablocie. Proponuję wspólną pielgrzymkę do Pasierbca sprawdzoną przez parafianki trasą omijając Górę Pasierbiecką i główną drogę w Nowym Rybiu. Wyjście z parkingu przy naszym kościele w czwartek o 13.30. Powrót indywidualny.
  3. Obchodzącym swoje imieniny i ważne rocznice składam najlepsze życzenia, wielu łask Bożych.
  4. O poprowadzenie środowej modlitwy różańcowej proszę róże p. Marii Matras i p. Stanisławy Kaczmarczyk. Zmiana tajemnic różańcowych będzie 1 września.
  5. Dziękuję za sobotnią troskę o czystość świątyni i jej otoczenia i proszę kolejne rodziny: Stabrawa Krzysztof, Joniec Stanisław, Dębosz Marek, Gaworczyk Tadeusz, Waligóra Henryk, Tracz Wiesława, Salach Andrzej, Bujak Roman, Burda Jan, Burda Andrzej.
  6. Spotkanie scholi w piątek o 17.00.
  7. Zachęcam do lektury pracy katolickiej, Gość Niedzielny.
  8. Zapowiedzi przedślubne – w gablocie parafialnej.

Dodaj komentarz