Ogłoszenia parafialne – 15.08.2021 r.

  1. Dzisiejsza Uroczystość kieruje nasze myśli w stronę Niebieskiej Matki, która oręduje za nami jako Wniebowzięta. Przeżywając sierpień – miesiąc trzeźwości pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę.
  2. Rodzice Ś.P. ks. Jaromira prosili, aby przekazać Wam wyrazy wdzięczności za modlitewną pamięć zarówno tu w Trzcianie, jak i w czasie mszy rocznicowej w Lubzinie. Bóg zapłać. Dziękuję młodzieży z KSMu za przygotowanie zdjęć upamiętniających pracę KS. Jaromira w naszej parafii.
  3. W kalendarzu Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Stefana, we wtorek św. Jacka i przeżywamy wyście Pieszej Pielgrzymki Tarkowskiej na Jasną Górę, w piątek św. Bernarda Opata, w sobotę św. Piusa X Papieża. Obchodzącym swoje imieniny i ważne rocznice składam najlepsze życzenia, wielu łask Bożych.
  4. O poprowadzenie środowej modlitwy różańcowej proszę róże p. Tomasza Babrala i p. Wiesława Kukli.
  5. Panu Pawłowi Stawarzowi dziękuję za wykoszenie trawy w kościele i plebanii, dziękuję za sobotnią troskę o czystość świątyni i jej otoczenia, składane ofiary na wystrój i środki czystości i proszę kolejne rodziny: Szczur Janusz, Rzepecki Jacek, Matras Piotr, Dyrdał Wacław, Tracz Stanisław, Dyrdał Genowefa, Gierak Jan, Banaś Władysław, Kaczmarczyk Stanisław, Skowron Marcin.
  6. Zachęcam do lektury pracy katolickiej, Gość Niedzielny
  7. Intencje mszalne
  8. Z godnie z tradycją po każdej Mszy św. poświęcamy przyniesione kwiaty i pierwsze plony. Mieszkańcom Ujazdu dziękuję za podtrzymywanie tradycji przygotowania wieńca dożynkowego, który zostanie wprowadzony i poświęcony o godz. 9.00.

Dodaj komentarz