Ogłoszenia parafialne – 25.07.2021 r.

1. Dzisiejsza ostatnia niedziela lipca łączy się ze wspomnieniem św. Krzysztofa,Patrona kierowców i podróżujących. Po każdej mszy św. błogosławimy pojazdy oraz modlimy się o bezpieczną jazdę dla użytkowników dróg. Złożona ofiara przez kierowców jest przeznaczona na zakup pojazdów dla misjonarzy. To także Niedziela Solidarności z tymi,którzy w ostatnich nawałnicach doznali uszczerbku na życiu, zdrowiu i dobrach materialnych.

2. W najbliższą środę zapraszamy różę Żywego Różańca na comiesięczną Zmianę Tajemnic po Nowennie. Modlitwę różańcową poprowadzą róże P. Cecylii Rusak i P. Rozalii Chytroś

3. Najbliższa niedziela to pierwszy dzień nowego miesiąca sierpnia, który w Polsce od lat poświęcony jest modlitwom o trzeźwość Narodu.

4. Jutro w kalendarzu K-ła wspominamy św. ANNĘ i JOACHIMA- Rodziców N.Maryi Panny,dziadków P.Jezusa. We czwartek wspominamy św. MARTĘ , patronkę gospodyń.  W sobotę 31.08 św. IGNACEGO z Loyoli, Założyciela Zakonu O. Jezuitów ,z którego wywodzi się obecny Papież Franciszek.

5. Dziękujemy za troskę o czystość świątyni i składane ofiary. Prosimy kolejne rodziny: Gutowski Stanisław, Dębowska Magdalena, Cempura Henryk, Cempura Adrian, Mika Adam, Zdebski Jacek, Sumara Marek , Borzyński Grzegorz, Pęcina Małgorzata, Jop Zenon.

6. .Dziękujemytym lektorom i ministrantom, którzy podczas wakacji chętnie ,także w dni powszedni, przychodzą do służenia. Dziękujemy także ich rodzicom za element zachęty.

7. Wojewoda Małopolski kieruje prośbę i zachętę aby w trosce o zdrowie i przeciwdziałanie epidemii,podjąć szczepienia na COVID-19 w ramach N rodowego Programu Szczepień.

Dodaj komentarz