Ogłoszenia parafialne – 27.06.2021 r.

  1. Dzisiejsza ostatnia niedziela czerwca w naszej parafii jest niedzielą prymicyjną naszego Rodaka O. Damiana Kaczmarczyka, który na Mszy św. o godz. 11.00 dziękuje za dar Chrystusowego Kapłaństwa. Po 20 latach od czasu Ks. Rafała Łukasika doczekaliśmy się nowego kapłana. Ks. Prymicjantowi składamy najserdeczniejsze, aby owocnie dla duchowego pożytku wiernych i dla własnego uświęcenia pełnił tę zaszczytną, ale i odpowiedzialną posługę kapłańską i zakonną w Kościele Chrystusa Najwyższego Kapłana. Dziś swoje imieniny obchodzi ks. Proboszcz o obejmujemy go naszą modlitwą wypraszając potrzebne łaski.
  2. We wtorek Uroczystość św. Piotra i Pawła . Msze św. o godz. 6.30, 9.00 i 18.00. Ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. W środę kończymy miesiąc czerwiec poświęcony czci Najśw. Serca P. Jezusa. W tym dniu zapraszamy też Róże Żywego Różańca na comiesięczną Zmianę Tajemnic po Nowennie.
  4. W tym tyg. przypadają: I czw., I pt i I sob. m-ca lipca. Okazja do spowiedzi św. przed wszystkimi Mszami św.. Zachęcamy dzieci i młodzież aby skorzystali z Sakram. Pokuty jako podziękowanie za przeżyty rok szkolny…. Wyjazd kapłana do chorych  z Komunią św.- zapisy w zakrystii. W I czw. od godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
  5. Msze św. w pierwszy piątek o 6.30, 18.00 i 20.00. Dar serca na misje.
  6. Sprzątanie kościoła: Korol Paweł, Król Rafał, Duda Piotr, Duda Marcin, Widła Jan, Tabak Andrzej, Solarz Czesław, Kot Maria, Stańdo Stanisław, Zabzdyr Irena.
  7. Dziękujemy mieszkańcom Łąkty: Półrolek i Działów za przybycie i wyplewienie w minioną środę wzgórza Dobrego Pasterza….
  8. Dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Panu Wójtowi Gminy Trzciana za dofinansowanie transportu młodzieży kl.VIII na Rekolekcje do Starego Sącza. P. Mirosławowi Babiczowi za generalny remont schodów prowadzących do kościoła od strony Łąkty, które uległy częściowej deformacji pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.
  9. Z Bożą pomocą rozpoczęliśmy wakacje. Prośmy o bezpieczne i owocne przeżycie tego czasu. Niech towarzyszy nam zawsze pamięć o codziennej modlitwie i niedzielnej
  10. Msze św.: od jutra msze gregoriańskie za śp. Wiesław Brzegowy

Dodaj komentarz