Rekrutacja na studia z teologii w Tarnowie

Dnia 1 czerwca br. rozpoczęła się rekrutacja na studia magisterskie z teologii na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie. Studia te, przeznaczone  dla osób świeckich i zakonnych, służą nie tylko pogłębieniu wiary i chrześcijańskiej formacji, lecz także przygotowują do nauczania religii w szkole podstawowej i średniej.

          Od 1 października 2021 r. rozpoczną się także studia podyplomowe: „Katecheza przedszkolna”, które są przeznaczone dla absolwentów studiów wyższych posiadających uprawnienia pedagogiczne. Podyplomowe studia pozwalają na uzyskanie kwalifikacji do nauczania religii w przedszkolu we wszystkich grupach wiekowych.

Zachęcamy do podjęcia studiów na tarnowskim Wydziale.

Link do rekrutacji: https://irk2.upjp2.edu.pl/pl/offer/REK2021_2022_IST_JSM_PL/programme/TWT-KP-SJ-a/

Sekretariat: tel. 146223331, email: wteol@diecezja.tarnow.pl

 

Dodaj komentarz