Ogłoszenia parafialne – 13.06.2021 r.

 1. Dzisiejsza II-ga niedziela miesiąca czerwca łączy się ze wspomnieniem św. Antoniego z Padwy, Patrona rzeczy zagubionych. Po każdej mszy św. odnawiamy dziś Akt Poświęcenia Sercu Pana Jezusa, który 100 lat temu 06.1921 r. miał miejsce w Krakowie po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.
 2. Najbliższa niedziela 20 czerwca jest Diecezjalnym Świętem Rodzin. W Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim główna uroczystość z udziałem przedstawicieli rodzin z całej diecezji.
 3. W naszej parafii w tym dniu gościć będziemy misjonarza z Kongo Brazzaville, ks. Macieja Fleszara, który wygłosi Słowo Boże na wszystkich mszach św. Złożony na tacę dar serca przeznaczony będzie na budowany przez niego kościół ze szkołą i ośrodkiem zdrowia. 
 4. W sobotę przypada 50 r. śmierci byłego proboszcza w Trzcianie ks. Mikołaja Piechury. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu. 
 5. W środę o 15.30 uczniowie klas ósmych wyjeżdżają na 3-dniowe rekolekcje do Starego Sącza. Planowany powrót w piątek ok. 15.00, a plan pobytu wysłany będzie przez Librus. 
 6. Spotkanie Rady Duszpasterskiej w czwartek o godz. 19.00 na plebani. 
 7. Dziękujemy za troskę o czystość kościoła i ofiary składane na dekorację i środki czystości. Prosimy kolejne osoby: Stokłosa Andrzej, Pawłowski Bogdan , Stańdo Marek, Tyrała Jan, Durak Janusz, Furtak Krystyna, Zdebski Jerzy, Stańdo Józef , Duś Kazimierz, Sudoł Jacek.
 8. Próba scholi w piątek o godz.17.00, a próba Chóru także w piątek o godz. 20.00. 
 9. Środową modlitwę różańcowa przed Nowenną poprowadzą róże P. Tomasza Babrala i P. Wiesława Kukli.
 10. Wciąż otwarta jest jeszcze lista dla chętnych na wyjazd wakacyjny do Bułgarii od 5-14 .08.2021 r. Program w gablocie.
 11. Polecamy lekturę prasy katolickiej: Gość Niedzielny.

Dodaj komentarz