Ogłoszenia parafialne – 23.05.2021 r.

  1. Niedziela Zesłania Ducha św. zwana Pięćdziesiątnicy kończy w K-le tzw. okres wielkanocny. Chciejmy często przyzywać w naszym życiu pomocy Ducha św., zwłaszcza w chwilach trudnych proszą Go o mądrość i męstwo w podejmowanych decyzjach.. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek- Święto Matki Kościoła. Msze św. w naszej świątyni o godz. 6.30, 9.00 i 18.00.  Przyjdźmy do naszej Matki, ufni w Jej wstawiennictwo, aby Ją prosić o dalszą  opiekę nad nami i naszymi rodzinami.
  2. W najbliższą środę, ostatnią miesiąca maja, zapraszamy Róże Żywego Różańca na comiesięczną Zmianę Tajemnic po Majówce.
  3. W najbliższą niedzielę 30 .05, ostatnia miesiąca czcimy Trójcę Przenajświętszą-największą tajemnicę naszej wiary. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
  4. Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej za ustrojenie kościoła na wtorkową uroczystość i za złożony dar na rzecz parafii.
  5. Sprzątanie kościoła: Burek Stefan , Burek Piotr , Mróz Marian , Staszel Józef , Stochel Kazimierz, Staszel Maria, Zachariasz Piotr , Jagielska Bożena, Kącki Józef , Kita Michał. 
  6. Zbliża się Urocz. Bożego Ciała dlatego już wcześniej w gablocie parafialnej i na stronie internetowej jest umieszczona lista rodzin które prosimy w tym roku do przygotowania ołtarzy. Procesja będzie w takiej formule, jak było to w roku ubiegłym, czyli na placu przykościelnym i na terenie nowej plebani. 

                      I Ołtarz przy Figurze Serca P. Jezusa: 358 –  Gutowski Stanisław, Snopek Paweł, 18   –  Dębowska  Magdalena, 361 –  Cempura  Henryk, 341 –  Cempura  Adrian, 22   –  Mika  Adam, 277 –  Zdebski  Jacek, 193 –  Sumara  Marek, 272 –  Borzyński  Grzegorz, 204 –  Jop  Zenon

                     II Ołtarz na frontonie kościoła, 269 –  Ferenc  Bronisław, 226 –  Szczur  Janusz, 78   –  Rzepecki  Jacek, 111 –  Matras  Piotr, 108 –  Dyrdał  Wacław, 416 –  Tracz  Stanisław, 186 –  Dyrdał  Genowefa, 275 –  Gierek  Jan, 86   –  Banaś  Władysław, 169 –  Kaczmarczyk  Stanisław,             

                 III Ołtarz – budynek nowej plebanii – 83   –  Szaraj  Maria, 453 –  Szaraj  Wiesław, 231 –  Polek  Kazimierz, 469 –  Gaworczyk  Dariusz, 29   –  Piskorz  Stanisław, 163 –  Dyrdał  Andrzej, 133 –  Jarosz  Stanisław, 118 –  Piskorz  Józef

                 IV Ołtarz – na budynku garażu, 476    –  Watrak  Piotr,           –  Łącki  Mariusz, 191    –  Mirowski  Adam, 444    –  Przybyłko  Wojciech, 138 a –  Krawczyk  Paweł, 138 b –  Krawczyk  Marek, 138    –  Cierniak  Anna, 138 c  –  Krawczyk  Piotr, 112    –  Janioł  Anna, 408   –   Dudek  Zbigniew 

UWAGA: Przedstawicieli z poszczególnych grup ,którzy są podkreśleni bardzo serdecznie prosimy, aby skonsultowali się wcześniej  z P. Organistą i omówili ewentualne szczegóły dotyczące strojenia.

7. Zapowiedzi przedślubne w gablocie parafialnej. 

Dodaj komentarz