Wielki Post on line

Przeżywamy obecnie bardzo trudny czas. Nasze przygotowania do obchodów Świętego Triduum są dosyć mocno ograniczone, a dusza potrzebuje nieustannie karmić się modlitwą i obecnością samego Pana. W związku z tym zapraszamy do włączenie się w niektóre zaprezentowane poniżej propozycje Wielkopostne.

Transmisja On- line Mszy św. o godzinie 11.00 z Kościoła Parafialnego w Trzcianie – facebook Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Trzcianie

W każdy dzień Modlitwa różańcowa o ustanie zarazy. Codziennie 20.30 – transmisja – facebook Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Trzcianie

Godzinki o Męce Pańskiej w wykonaniu Pana Stanisława Grabowskiego

Propozycje diecezjalne

  • Krótkie rozważania o Eucharystii – prowadzi ks. Michał Dąbrówka

– Cykl #PrzyHerbacie, pierwszy odcinek w sobotę ok.16.00

Rekolekcje z Narnii dla Dzieci, rozpoczynają się 30.03. Codziennie (oprócz środy) będziemy publikować dwa odcinki, o 10.00 i 13:30. Można je obejrzeć zarówno na Facebook’u, jak i na YouTube, – Synaj.TV

Minuta ze słowem

Dodaj komentarz