Dzień: 2017-12-25

Życzenia Bożonarodzeniowe młodzieży

Podobnie jak w ubiegłym roku wszystkim parafianom, oraz gościom odwiedzającym tą stronę młodzież z Parafii Trzciana składa serdeczne życzenia.

Czytaj więcej

Uroczystość Bożego Narodzenia

„Bóg się rodzi – moc truchleje” takimi radosnymi słowami uczciliśmy przyjście na świat Syna Bożego, rozpoczynając uroczysty obchód Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

Akademia Bożonarodzeniowa w szkole

W czasie przedświątecznych przygotowań tradycyjnie już w atmosferę świąt społeczność ZPO w Trzcianie wprowadziła okolicznościowa akademia. Tegorocznym tematem była rola Aniołów w ogłoszeniu Maryi i światu Dobrej Nowiny. Podczas akademii miał także miejsce przegląd i konkurs grup Kolędników Misyjnych. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc Misjom, którzy włączyli się w tegoroczną […]

Czytaj więcej

Święty Mikołaj

6 grudnia to tradycyjnie już data odwiedzin wyjątkowego gościa. Podobnie było i w tym roku. Swoje podarunki otrzymali członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza i Scholi parafii Trzciana.

Czytaj więcej

Wycieczka LSO i Scholi parafialnej

W okolicy Wspomnienia patrona dobroczyńców św. Mikołaja i patronki górników św. Barbary, w pierwszą sobotę miesiąca grudnia odbyła się długo wyczekiwana wycieczka Ministrantów i Scholi parafialnej. W zimowej aurze uczestnicy wyjazdu odwiedzili sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej i Kopalnię Węgla Guido w Zabrzu. W różne ciekawe miejsca w sanktuarium wprowadzał nas br. Tomasz Kaczmarczyk […]

Czytaj więcej