Kategoria: Grupa Apostolska

Parafia Trzciana na YouTubie

    Zapraszamy na platformę YouTube gdzie publikowane są materiały przygotowane przez naszą parafię. Zachęcamy do subskrybowania kanału, co pomoże w realizacji nowych przedsięwzięć. Godzinki o Męce Pańskiej Gorzkie żale część II Oraz kazanie wprowadzające w Mękę i Śmierć Pana Jezusa  

Czytaj więcej

Wielki Post on line

Przeżywamy obecnie bardzo trudny czas. Nasze przygotowania do obchodów Świętego Triduum są dosyć mocno ograniczone, a dusza potrzebuje nieustannie karmić się modlitwą i obecnością samego Pana. W związku z tym zapraszamy do włączenie się w niektóre zaprezentowane poniżej propozycje Wielkopostne. Transmisja On- line Mszy św. o godzinie 11.00 z Kościoła Parafialnego w Trzcianie – facebook […]

Czytaj więcej

Młodzieżowa Droga Krzyżowa

Zapraszamy bardzo serdecznie na przygotowaną przez młodzież Drogę Krzyżową. Z racji kwarantanny przygotowaliśmy ją w wersji internetowej. Premiera 20.03. 2020 r. o godzinie 19.30. Pozdrawiamy i trzymajmy się Jezusa.

Czytaj więcej

KSM WSPOMOŻE CIĘ

W związku z tym, że panuje pandemia koronawirusa zrobimy zakupy dla osób starszych, które tego potrzebują, a nie chcą wychodzić z domu. Po prostu się z nami skontaktuj🙂 Nr. tel. 663 082 178; Jeśli wiesz o takiej osobie starszej która może potrzebować pomocy daj nam znać w wiadomości/telefonicznie!

Czytaj więcej

Dziesięć Kroków do Zbawienia i Spotkanie Opłatkowe

W naszym cyklu „Dziesięć Kroków do Zbawienia” dotarliśmy do IV przykazania. Czcić Ojca i Matkę swoją. Kochać tych którzy są przy nas najbliżej. Jest to rzeczywistość piękna choć wymagająca. Tym razem czuwanie przy okazji naszego cyklu odbyło się w duchu Taize. Prowadzili je reprezentujący nasza parafie we Wrocławiu młodzi ludzie, dając w ten sposób świadectwo […]

Czytaj więcej

Chrystus Zmartwychwstał – Prawdziwie Zmartwychwstał

   

Czytaj więcej

Warsztaty Palmowe

We środę 3 kwietnia grupa młodzieży z naszej parafii uczestniczyła w warsztatach palmowych wykonywanych metodą tradycyjną. Każdy z uczestników mógł przekonać się jak trudne i czasochłonne jest wykonanie wielkanocnej ozdoby. Własnoręcznie wykonaną palmę można było później zabrać do domu by poświęcić ją w Niedzielę Palmową.  

Czytaj więcej

Młodzieżowe Drogi Krzyżowe

Jak każdego roku o 20 w każdy piątek młodzież naszej parafii organizuje tematyczne Drogi Krzyżowe. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tych wydarzeń.

Czytaj więcej

Spektakl Bożonarodzeniowy

W tegoroczne przeżywanie świąt Bożego Narodzenia włączyła się także młodzież naszej parafii. Przygotowała ona spektakl obrazujący ogromny pośpiech dzisiejszego społeczeństwa któremu ciężko zatrzymać się nad Nowo-narodzonym. Niezastąpionym przykładem dla ludzi są jednak Święci i błogosławieni, którzy wskazują na małego Jezusa – Wcielone Słowo Boże.  

Czytaj więcej

Europejskie Spotkanie Młodzieży w Madrycie

Noc sylwestrową można przeżywać na różne sposoby. Grupa młodzieży z naszej parafii wybrała w tym roku dosyć niekonwencjonalne miejsce – Europejskie Spotkanie Młodzieży które w tym roku odbywało się w Madrycie. Modlitwa, radość, nowe znajomości a przede wszystkim gościnność, tym cechują się te wyjątkowe dni w ciągu roku.

Czytaj więcej