XII Niedziela Zwykła- 23.06.2019 r OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!!

1.Dzisiejsza niedziela to I-sza tegorocznych wakacji. Modlimy się za wszystkich ,którzy rozpoczęli wakacje i życzymy im ,aby twórczo i bezpiecznie przeżywali z Bogiem ten czas wypoczynku. Witamy tez w naszej parafii wszystkich przybyłych gości wakacyjnych i życzymy im radosnych przeżyć w naszej wspólnocie .
-Dziś także Dzień Ojca,a zatem Bogu najlepszemu Ojcu , polecamy naszych ojców ziemskich,by cieszyli się Jego szczególną opieką. – Trwa Oktawa Bożego Ciała ,zapraszamy do uczestnictwa, aby uprosić u Boga błogosławieństwo i ochranę od nieszczęść ,nawałnic…

2. W sob.29.06 . Uroczystość Św. Piotra i Pawła . Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30 , 9.00 i 11.00 . Ofiary złożone na tacę z tej Urocz. są przeznaczone do dyspozycji Papieża/cele charytatywne K-ła/ .

3. W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

4. We czwartek o godz. 18.00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Tradycyjnie w tym dniu błogosławimy dzieci i poświęcamy wieńce i zioła.

5. Jutro wspominamy Narodziny św. JANA Chrzciciela .Wszystkim solenizantom tygodnia składamy najserdeczniejsze Życzenia !!!!!

6. Zbliża się powoli Uroczystość Odpustowa /7 lipca/ .Z tej okazji, zgodnie z ustaleniami Rady Parafialnej, prosimy kolejną grupę rodzin do posprzątania otoczenia kościoła i terenów przy parkingach . Lista rodzin jest w gablocie. Do plewienia wzgórza Dobrego Pasterza i Serca P.Jezusa prosimy tym razem mieszkańców Zalesia. Po uprzedniej konsultacji z P. Organistą można te prace wykonać nawet tydzień przed Odpustem.

7. W najbliższą środę Zmiana Tajemnic Różańca św. po procesji. – Spotkanie chłopców -kandydatów na ministranta :środa godz. 17.00
– Zbiórka lektorów i ministrantów we wtorek rano o godz. 9.00 .

8.Ks.Jaromir przyjmuje jeszcze zapisy na Międzynarodowe Spotkanie Spotkanie Młodych w Dębowcu . Szczegóły na plakacie w gablocie.

9. Została wykoszona trawa na cmentarzu. Prosimy o zadbanie ,aby segregować śmieci i nie gromadzić ich w innych miejscach cmentarza..

10. Polecamy prasę katolicką: Promyczek Dobra,Gość Niedzielny, miesięcznik Miłujcie się..

11. Intencje mszalne na stronie internetowej i w gablocie parafialnej..

Dodaj komentarz