II Niedziela Wlk. Postu- 17.03.2019 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!!

1.Dzisiejsza II-ga Niedziela Wlk. Postu jest w Kościele Katolickim Dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.

2.We wtorek 19 marca obchodzimy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej M. Panny .
– Dziś uroczystość Odpustowa ku czci św. Józefa w Kierlikówce.
Wszystkim wtorkowym solenizantom życzymy opieki św. Patrona .

3. Zapraszamy nadal do licznego uczestnictwa w Nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.00 i 20.00 oraz Gorzkich Żalów w niedzielę o 14.30.

4. Ofiary złożone w najbliższą niedzielę 24 marca będą przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania świątyni . Pragniemy przy tej okazji poinformować, że koszty ogrzewania od grudnia do czasu obecnego wyniosły 13 tys. zł. Połowę tych kosztów ponieśli dwaj zacni sponsorzy,którym bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu całej Parafii.

5. Sprzątanie kościoła….

6. Kolejne Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego odbędzie się w najbliższy piątek po Drodze Krzyżowej i Mszy św. ok. godz.18.00 na plebani. Serdecznie zapraszamy !!!!!!.

7. Spotkanie członków Parafialnego Oddziału CARITAS odbędzie się
w następnym tygodniu w środę 27 marca po Zmianie Tajemnic .

8. Caritas Polska ,wzorem lat ubiegłych, przekazała już do parafii Skarbonki Wielkopostne dla dzieci, aby mogły w ten sposób włączyć się w pomoc dla biednych. Będą one przekazane dzieciom w szkole na katechezie.

9.Próba chóru jutro o godz. 19.00,a scholi w piątek o godz. 16.00 .

10. Ostatnie wichury poczyniły wiele szkód w różnych rejonach Polski , w naszej diecezji, a także na naszym cmentarzu .Rada Duszp. postuluje ,aby ze względu na skalę rozbitych zniczy i rozrzuconych wieńców opiekunowie grobów byli łaskawi w tygodniu pozbierać potłuczone znicze i ewentualnie zabrać do swojego śmietnika w domu. Tym sposobem uporządkujemy cmentarz i unikniemy kosztów wywozu tak wielkiej liczby śmieci.
Prasa katolicka:Mały Gość Niedz. ,Źródło..
intencje mszy św….

Dodaj komentarz