I Niedziela Wlk .Postu – 10.03.2019 r. OGLOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!!

1.Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu ,która kończy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu .
– Po Mszy św. o godz. 9.00 Droga Krzyżowa.
– O godz. 14.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym poprzedzone śpiewem Godzinek o Męce Pańskiej.

2.W środę przypada szósta rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Papieża Franciszka . Na Nowennie polecać będziemy Jego posługę opiece Matki Bożej.

3.W najbliższy piątek Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej po wieczornej Mszy św. i Drodze Krzyżowej na plebani.

4.Autokarowa Pielgrzymka do Niepokalanowa, Gidel, Łódzi oraz Świnic Wareckich ,organizowana przez Paraf. Oddział Akcji Katolickiej wyruszy z parkingu przykościelnego w sobotę 16. 03 o godz. 4.30 . Zapisanych na pielgrzymkową listę prosimy ,aby byli łaskawi do środy wpłacić należną kwotę,która będzie potwierdzeniem chęci wyjazdu…..

5.Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone dziś ofiary na cele inwestycyjne parafii. W ubiegłym tygodniu wykonaliśmy bardzo duży zakres prac między innymi przy elewacji budynku nowej plebani oraz wewnątrz.. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu
wielu osób ,które ofiarowały swój czas i fachowość, zrezygnowały solidarnie z zaplanowanych własnych planów , przerwali je by gromadnie i sprawnie wykonać wyżej wspomniane prace . Bardzo serdecznie im wszystkim dziękujemy za ten twórczy zryw

6.Sprzątanie kościoła ….

7.Próba chóru jutro / poniedziałek/ o godz. 19.00 .
Próba scholi w piątek o godz. 16.00 .

8.W Gminnym Ośrodku Kultury u P. Pawła Sroki jest do nabycia płyta video z nagraniem Wesela Wyspiańskiego ,które zostało wystawione w Trzcianie z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez aktorów-amatorów z naszej Parafii .

9.Polecamy prasę katolicką :Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci wydanie wielkopostne.

10. Intencje mszalne…

Dodaj komentarz