VII Niedziela Zwykła- 24.02.2019 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!!

Dziś ostatnia niedziela miesiąca lutego -Niedziela Synodalna .

W najbliższą środę,ostatnią miesiąca, zapraszamy Róże Żywego Różańca na comiesięczną Zmianę Tajemnic po Nowennie.

W tym tygodniu rozpoczynamy w piątek nowy miesiąc marzec. Zachęcamy zatem dzieci i młodzież /Kandydatów do Bierzm./ do skorzystania z Sakramentu Pokuty .Okazja do Spowiedzi św. będzie już w środę przed Nowenną oraz w I piątek .
– W I piątek Msza św. o godz. 19.00 dla Młodzieży i Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania./ okazja do Spowiedzi św./
Wyjazd kapłana z posługą sakramentalna do chorych prosimy zgłaszać w zakrystii .
-Bardzo serdecznie prosimy rodziców,aby przypominali i ułatwiali swoim dzieciom udział w nabożeństwie i piątku m-ca.
Najbliższa niedziela 3 marca to I-sza niedziela miesiąca i zarazem ostatnia przed Wielkim Postem. Tradycyjnie będziemy uczestniczyć w Nabożeństwie Czterdziestogodzinnym ,które ma nas przygotować na owocne przeżycie czasu Wielkiego Postu.

– Porządek Adoracji Najświętszego Sakramentu dla poszczególnych rejonów Parafii jest umieszczony w gablocie .
Zachęcamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie ,aby przeprosić Jezusa za swoje grzechy i prosić Go o potrzebne łaski dla siebie i swoich bliskich.
– 8.00 – 9.00 -Trzciana : Libichowa, Zyznówka i Glinik
– 10.00 – 11.00 – młodzież szkolna i pracująca
– 12.00 – 13.00 – Łąkta Dolna
– 13.00 – 14.00 – Zarzecze, Srokówka, Rynek i Zalesie
– 14.00 – 15.00 – Ujazd /Zakończenie Adoracji /.

Sprzątanie kościoła …
W najbliższy piątek Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych .

Próba scholi w piątek o godz. 15.00 .

Polecamy najnowszy nr Gościa Niedzielnego i tyg. Źródło ..

10. Intencje mszy św. na internetowej stronie parafii i w gablocie.