VI Niedziela Zwykła- 17.02.2019 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!!

1. Dziś III-cia niedziela miesiąca lutego . Diecezja modli się o nowe powołania kapłańskie i wspiera modlitwą i ofiarami Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie ,które utrzymuje się wyłącznie z ofiar wiernych.

2. Najbliższa niedziela,ostatnia miesiąca będzie kolejną Niedzielą Synodalną .W miniony piątek odbyło się spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego ,który rozważał kolejne problemy związane z życiem małżeństwa i rodziny oraz sposobami pomocy tym, którzy przeżywają różne niedostatki natury duchowej lub materialnej. .

3. W ramach przygotowania do przyjęcie Sakramentu Bierzmowania w najbliższy piątek 22 lutego o godz. 16.00 w kościele kolejne Spotkanie Kandydatów z Kl.VIII i III Gimnazjum wraz z rodzicami .

4. Sprzątanie kościoła …

5. Najnowsze zapowiedzi przedślubne w gablocie parafialnej.

6. W związku z pytaniami ,które są kierowane do nas przez młodych pragnących uczestniczyć w Katechezie Przedmałżeńskiej przygotowującej do przyjęcie Sakramentu Małżeństwa informujemy, że o terminie i miejscu takiej Katechezy poinformujemy gdy będziemy znali wszystkie szczegóły . Najczęściej taka Katecheza odbywa się w okresie Wlk.Postu w jednej z parafii dekanatu Lipnica Murowana.

7. Polecamy najnowsą prasę katolicką : miesięcznik dla rodzin „Miłujcie się..”, tyg. Gość Niedzielny oraz Gość Niedzielny dla najmłodszych.

8. Intencje mszalne znajdziemy na stronie internetowej parafii oraz w gablocie parafialnej.
-Od soboty celebrowane są poza kolejne msze św. gregoriańskie za śp. Michalinę Chojecką oraz śp. Rafała Bałę .

Nadal przyjmowane są zapisy na lipcową ,autokarową
Pielgrzymkę do Grecji organizowaną przez Paraf. Oddział Akcji
Katolickiej. Program Pielgrzymki jest na afiszu w gablocie .

Dodaj komentarz