V Niedziela Zwykła- 10.02.2019 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!

1.Dziś II-ga niedziela miesiąca lutego. Modlitwą obejmujemy tych , którzy modlitwą i darem materialnym wspierali i wspierają dzieła powstające w parafii ,czyli zacnych dobroczyńców i sponsorów.

2.Jutro w K-le Katolickim przypada wspomnienie M.Bożej z Lourdes . Jest to XXVII Światowy Dzień Chorego ustanowiony przez Papieża Jana Pawła II w 1992r.
-Będziemy modlić się jutro za wszystkich chorych i cierpiących. Na Mszy św. o godz. 16.00 udzielimy Sakramentu Namaszczenia osobom chorym i w podeszłym wieku.

3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje ośmiodniową, autokarową Pielgrzymkę do Grecji śladami podróży misyjnych Św. Pawła Apostoła od 15 – 23 lipca. Szczegóły dotyczące programu znajdziemy w gablocie na afiszu . Zapisy chętnych do końca marca …

4 . We czwartek wspominamy w kalendarzu K-ła Patronów Europy : św. CYRYLA , mnicha i św. METODEGO ,bpa. W tym dniu wspomnimy także św. Walentego, Patrona narzeczonych i miasta Limanowa …

5. Sprzątanie kościoła …..
-W Kamionnej odbył się wczoraj dekanalny Turniej Ministrantów i Lektorów, w którym nasza reprezentacja ministrantów młodszych zajęła I miejsce ,a lektorów II-gie .

6. Składka na tacę złożona w przyszłą niedzielę 17 lutego będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie .

7. Dziękujemy Firmie P. Ryszarda Śliwy z Kierlikówki za prace wykonane w ub. tygodniu przy układaniu paneli połogowych w budynku nowej plebanii. P. Januszowi Bujakowi z Trzciany za prace fliziarskie w łazience.

8. SPOTKANIE Parafialnego Zespołu Synodalnego w piątek o godz. 18.00 na plebanii . Tematem spotkania będzie „Rodzina w potrzebie „

9. Polecamy prasę katolicką : Goś Niedzielny

10. Intencje mszalne na internetowej stronie parafii oraz w gablocie.

Dodaj komentarz