I Niedziela Zwykła- 20.01.2019 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza trzecia niedziela stycznia jest obchodzona w Kościele jako Światowy dzień Migranta i Uchodźcy. Mając na uwadze ten trudny problem z którym zmaga się współczesna Europa i nie tylko, módlmy się, aby mógł być on rozwiązany zgodnie z duchem Ewangelii ale i bezpieczeństwa tych krajów do których przyjmowani są uchodźcy./p>

2. W najbliższą ,ostatnią niedzielę 27 stycznia na Mszy św. o godz. 11.00 tradycyjny Konkurs Kolęd w wykonaniu dzieci przedszkolnych. Ze względów organizacyjnych prosimy zgłaszać wcześniej uczestników do Pana Organisty./p>

3. We wtorek 29 stycznia Spotkania Noworoczne dla Seniorów
o godz. 16.00 w budynku Gimnazjum, które organizuje Akcja Katolicka oraz Parafialny Oddział Caritas./p>

4. W przyszłą środę /ostatnią miesiąca /stycznia ,zapraszamy już wcześniej Różę Żywego Różyńca na comiesięczną Zmianę Tajemnic po Mszy św. wieczornej. Jednocześnie serdecznie prosimy, aby członkowie Róż byli łaskawi chętnie przychodzić na to comiesięczne spotkanie, jeśli nie ma jakiejś ważnej przeszkody./p>

5. W najbliższa niedzielę 27 stycznia ,jak co roku, OFIARY złożone na tacę będą przeznaczone na ubezpieczenie kościoła,cmentarza i innych sprzętów parafialnych./p>

6. W kalendarzu Kościoła Katolickiego wspominamy:
poniedziałek: św. AGNIESZKĘ męczennicę,
czwartek: św. FRANCISZKA Salezego biskupa Genewy,
sobota: św. TYMOTEUSZA i TYTUSA bpów./p>

7. Jutro przypada Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Niech nasza wdzięczność babciom i dziadkom wyrazi się też w modlitwie o ich zdrowie za wszelkie dobro, które od nich otrzymujemy./p>

8. We środę 30 stycznia spotkanie Parafialnego Oddziału Synodalnego o godzinie 17.00

Dodaj komentarz