Chrzest Pański – 13.01.2019 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!!

1. Dzisiejsza II-ga Niedziela stycznia to Niedziela Chrztu Pana Jezusa. Kościół zachęca nas do wdzięczności Bogu za Sakrament Chrztu św. przez który zostaliśmy włączeni do wspólnoty Ludu Bożego.
– Dziś o godz. 16.00 misterium bożonarodzeniowe przygotowane przez młodzież z Grupy Apostolskiej naszej parafii pt.”Prostujcie ścieżki „. Zapraszamy ……
-Dziękujemy za złożone dziś ofiary na prace gospodarcze przy budynku nowej plebani .
-Rozpoczęły się Zimowe Ferie dla dzieci i młodzieży naszego województwa . Uczyńmy wszystko, aby były przeżyte bezpiecznie i mądrze nie tylko przed komputerem ….

2. Najbliższa niedziela 20 stycznia to Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

3. We czwartek 17 stycznia rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. We wtorek 29 stycznia Akcja Katolicka oraz Parafialna Caritas organizuje dla Seniorów Spotkanie Noworoczne w budynku Gimnazjum o godz. 16.00 . Choć jeszcze pozostaje trochę czasu, ale ze względów organizacyjnych chętnych seniorów do udziału w tym Spotkaniu prosimy zgłaszać u Pań z Caritasu do niedzieli 27 stycznia.

5. Sprzątanie kościoła -lista w gablocie parafialnej.

6. We czwartek 17 stycznia wspominamy św. Antoniego Opata.

7. Porządek wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień :
-pon. od godz. 12.00 – Glinik od P. Góral do P. Dudzic Józefy
-wt. od godz. 12.00 – Glinik od P. Wojciech Bobak do P. Krzysztofa Kąckiego
– śr. od 12.00 – Pasternik i Pachówka od P. Tomasza Babral
– czw. od 12.00 -Łąkta Pólrolki od P. Józefa Mroza
– pt. . od 12.00 – Glinik od. P. Grzegorza Mikołajka
– sob.-od godz. 9.00 – Zarzecze od P. Chytroś

8. Polecamy najnowszą prasę katolicką : Promyczek Dobra, Gość Niedzielny dla dorosłych,a w nim ….

9. Msze św. – strona internetowa .?????