XXX Niedziela Zwykła- 28.10.2018 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!!

1. Dzisiejsza ostatnia niedziela października jest Niedzielą Synodalną , wale też Rocznicą Poświęcenie Kościoła Parafialnego. W Modlitwie Różańcowej o godz. 15.00 będziemy modlić się za wszystkich ,którzy na przestrzeni wieków wspierali dzieło budowy oraz upiększania naszej świątyni i tych,którzy czynią to dzisiaj.
-Wspominamy w kalendarzu K-ła św. Ap. Szymona i Judę Tadeusza

2. W najbliższą środę,ostatnią miesiąca, Zmiana Tajemnic Różańca św. na Mszy św. wieczornej . Zapraszamy …..

3. We wtorek od godz. 15.0 do 18.00 Spowiedź św. przed Uroczystością Wszystkich Św. Prosimy korzystać z Sakram.Pokuty wcześniej ,przed godz. 18.00 ,ponieważ potem kapłani odjeżdżają do swoich parafii na nabożeństwo różańcowe. W środę Spowiedź św. w Łąkcie od 15.00 do 18.00,a w poniedz. w Kierlikówce od 14.00 – 17.00 . Przypominamy, 7 że najlepszą formą pomocy zmarłym jest modlitwa, zyskany Odpust , przyjęta Komunia św. oraz Wypominki ..

4.We czwartek Uroczystość Wszystkich Św. Nie będzie w kościele Mszy o godz. 11.00 i 15.00 . Natomiast Msza św. na Cmentarzu za duszami wszystkich zmarłych będzie o godz. 13.00 . Pół godziny wcześniej o 12.30 Różaniec za duszami wypominanymi . OFIARY złożone na tej Mszy będą tradycyjnie przeznaczone na utrzymanie czystości tego świętego miejsca. Będzie też zmieniona organizacja ruchu na drodze :Trzciana -Leszczyna od godz. 9.00

5. Kolejny raz apelujemy i prosimy o należyte sortowanie śmieci tak, aby były one umieszczane w stosownym miejscu.

6. Sprzątanie kościoła..

7. Położyliśmy we wtorek asfalt na pasażu wzdłuż drogi powiatowej . To kosztowne przedsięwzięcie ale pożyteczne dla wiernych , którzy będą przybywać do świątyni na nabożeństwa. Trawa rewitalizacja Pomnika Pamięci z ok.100-lecia Odzyskania Niepodległości .

8. We wtorek po Różańcu rozstrzygnięcie Konkursu Różańcowego na najbardziej oryginalnie wykonany różaniec, połączony z nagrodami.. Dzieci prosimy,aby przyniosły też plansze różańcowe z nalepkami .

9. Zbiórka dla aspirantów w piątek o godz. 17.00
– Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00 .

10. Prasa katolicka: Mały Gość Niedzielny ,dla dorosłych i miesięcznik Miłujcie się…

11. Intencje mszalne …

Dodaj komentarz