XXIX Niedziela Zwykła- 21.10.2018 r OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!

1.Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna w K-le Katolickim Tydzień Misyjny,w którym modlimy się za misjonarzy i wspieramy to wielkie dzieło misyjne K-ła także naszą ofiarą materialną.
-Niedziela dzisiejsza jest też w Polsce dniem wyborów do samorządów lokalnych .Bierzmy czynny udział w tym obowiązku patriotycznym i obywatelskim, aby kształtować oblicza naszych małych ojczyzn, w których żyjemy …
– Jak co roku ,dla potrzeb statystycznych Kościoła , przy wszystkich świątyniach naszej Ojczyzny liczy się dziś uczestników niedzielnej Mszy św. oraz tych, przystępują do Komunii św. .

2. Najbliższa niedziela 28.10 to ostatnia niedziela października- Rocznica Poświęcenia naszego Kościoła Parafialnego. Będziemy modlić się za wszystkich dobroczyńców naszej świątyni żyjących i zmarłych . Ofiary z najbliższej niedzieli będą przeznaczone na prace prowadzone przy kościele i pomniku pamięci oraz przy pasażu drogowym.

3. Akcja Katolicka przy naszej parafii organizuje w najbliższy piątek Różaniec w Drodze. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 wyruszymy trasą Drogi Krzyżowej przez Działki ,aby modlić się o pokój na świecie i w naszej Ojczyźnie oraz o inne potrzebne łaski za przyczyną M.Bożej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy …
SPOTKANIE członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w środę po Różańcu na plebani.

4. SPOTKANIE Parafialnego Zespołu Synodalnego we czwartek po Mszy św. wieczornej – także na plebani.

5. Natomiast członków Rady Parafialnej i Duszpasterskiej zapraszamy na SPOTKANIE w budynku nowej plebani w najbliższą sobotę o godz. 18.00 .

6. Być może w tym tyg. uda się położyć asfalt,jeśli nie przeszkodzi pogoda, na pasażu wzdłuż drogi powiatowej w kierunku cmentarza.

7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Św. Bardzo prosimy pamiętać , aby przy porządkowaniu grobów bliskich należycie segregować śmieci . Także serdeczna prośba ,aby czytelnie podawać imiona i nazwiska osób wypominanych , najlepiej w I przypadku.
– Spowiedź św. przed Wszystkimi św. w najbliższa sobotę od godz. 10.30- 12.00 w Kamionnej , a od 15.00 -17.00 w Leszczynie .

8. Prasa katolicka … miesięcznik :Miłujcie się i tyg. Gość Niedzielny

9. Msze św. na stronie internetowej parafii ..

Dodaj komentarz