XXVII Niedziela Zwykła- 7.10.2018 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!

1. Dziś I-sza niedziela października zbiega się ze wspomnieniem Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy nadal do odmawiania Różańca św. bądź to w kościele według znanego porządku,bądź we wspólnocie swojej rodziny. Dziś Różaniec o godz. 15.00
-Na mszy św. o godz. 11.00 dzieci Kl. III przygotowujące się do I Komunii św. ze Szkoły Podst. z Trzciany i Łąkty Dln. otrzymają poświęcone różańce .

2. Od jutra uruchamiamy Konkurs dla dzieci na najpiękniejszy, zrobiony ręcznie różaniec .Termin składania prac niedziela 21.10. Najbardziej oryginalne będą nagrodzone !!

– Gościmy dziś w parafii Ks. misjonarza z Boliwii ,który od 14 lat niesie Ewangelię Chrystusa tamtejszym ludom. Życzymy Mu wszelkich potrzebnych łask ,Bożej opieki i zdrowia w tej trudnej posłudze dla dobra Kościoła św.

3. W najbliższą niedzielę 14 .10 obchodzimy w Polsce kolejny Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tys.
która wspiera kształcenie młodzieży z ubogich rodzin. Także w najbliższą niedzielę przypada Święto Edukacji i Dzień Nauczyciela . Będziemy się modlić za wszystkich wychowawców i nauczycieli tak żyjących, jak i zamarłych

4. Po raz kolejny będzie obchodzony Diecezjalny Dzień dla Życia i Rodziny, w najbliższą niedzielę w Tarnowie- na afiszu podany jest jego program.

5. Sprzątanie kościoła….

6. Ofiary złożone od rodzin w przyszłą II-gą niedzielę miesiąca będą tradycyjnie przeznaczone na cele parafialne/cmentarz,nowa plebania i inne prace przy kościele /.

7. Dziękujemy tym,którzy w sobotę przybyli, aby wykonać prace związane z odwodnieniem cmentarza… P. Januszowi Szczurowi Henrykowi Cempura, Wiesławowi Szaraj, Markowi Kąckiemu z Ujazdu, Rafałowi Królowi i Zbigniewowi Śliwie, a także P. Pawłowi
Kuskowi z Ujazdu za udostępnienie specjalistycznego sprzętu .

8. Spotkania wiejskie -terminarz w gablocie parafialnej.

9. Prasa katolicka ;nowy Gość Niedzielny z płytą DVD Sprawa Chrystusa …..

10. Intencje mszalne na stronie internetowej parafii..

Dodaj komentarz