XXIII Niedziela Zwykła- 9.09.2018 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!

1.Dziś II-ga niedziela września . Rozpoczyna ona Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego ,czas modlitwy o należyte wychowanie młodego pokolenia.

2.Wczoraj w Tarnowskich Górach we wspólnocie zakonnej św. Kamila , złożył śluby wieczyste nasz rodak brat Grzegorz Piskorz. Polecajmy Jego posługę zakonną Bogu,by przyniosła obfite owoce tym wśród których będzie pełnił swoją zakonną powinność,a Jemu radość i łaskę zbawienia .

3.W najbliższy piątek 14.09 przypada Święto Podwyższenia Krzyża św.
8. Biorąc udział w Drodze Krzyżowej, którą poprowadzą o godz. 18.00 członkowie Paraf.Caritas ,uczcimy krzyż św. ,znak naszego zbawienia .

4.W najbliższą środę po Nowennie Spotkanie członków Paraf. Oddziału Akcji Katolickiej na plebani.

5.Parafialna CARITAS,jak co roku ,we czwartek 20 września organizuje wyjazd dla seniorów do Sanktuarium M.B .Saletyńskiej w Dębowcu koło Jasła oraz innych atrakcyjnych miejsc w tej okolicy.
– Zapisy chętnych w zakrystii lub u Pań z Caritasu.

6.Najbliższa niedziela 16 września to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Będziemy modlić się za wszystkich,którzy pracują w mediach , aby ich przekaz informacji służył zawsze dobru człowieka .

7.Sprzątanie świątyni..

8. W najbliższą sobotę wspomnienie M.B.Bolesnej.W Limanowej rozpoczyna się Tygodniowy Odpust ,którego program jest w gablocie parafialnej.

9.Polecamy najnowszą prasę katolicką : Promyczek Dobra dla dzieci oraz Gość Niedzielny

10. Msze św. na internetowej stronie parafii oraz w gablocie.