Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej 26.08.2018 r.

1. Dzisiejsza ostatnia niedziela wakacyjna zbiega się z Uroczystością Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
Odpust w Parafii Leszczyna.
2. W najbliższą środę, ostatnią miesiąca po Nowennie Zmiana Tajemnic Różańca św. Serdecznie zapraszamy.
3. Najbliższa sobota to I Sobota miesiąca września. W tym dniu wspominamy rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz modlimy się za poległych bohaterów Ojczyzny.
4. Najbliższa I Niedziela miesiąca to Niedziela Adoracyjna. Będziemy się modlić o potrzebne łaski dla wszystkich, którzy rozpoczynać będą nowy rok szkolny i katechetyczny.
5. W kalendarz K-ła katolickiego wspominamy:
– poniedziałek: św. Monikę, matkę św. Augustyna
– wtorek: św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
– środa: męczeństwo Jana Chrzciciela
6. Sprzątanie świątyni.
7. Polecamy prasę katolicką: Źródło i Gość Niedzielny.
8. Próba scholii w piątek o godzinie 17.00.
9. Zbiórka Ministrantów w sobotę o godzinie 9.00.
10. Podczas wakacji opublikowany został w Internecie film o historii naszej parafii pt. Kiedyś to było. Film można znaleźć na YouTubie na kanale Parafia Trzciana oraz bezpośrednio ze strony internetowej naszej Parafii.
11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

Szczęść Boże!