13 Niedziela Zwykła- 1.07.2018 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !

1.Dziś I-sza niedziela miesiąca wakacyjnego lipca. Po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu.
W Tuchowie rozpoczyna się Tygodniowy Odpust ku czci .M.B. Tuchowskiej. Program umieszczony jest w gablocie parafialnej. – Próba CHÓRU dziś o godz. 13.30

2.Jutro o godz.7.00 wyjazd autokaru z uczestnikami na Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę.

3. Uczestników sierpniowej Pielgrzymki do Albanii śladami św. Matki
Teresy z Kalkuty prosimy o dokonanie całej wpłaty do 15 lipca .

4. W najbliższą niedzielę 8 lipca przeżywać będziemy ODPUST ku czci naszej Patronki św. Małgorzaty P. i M. – – Już w piątek 6 lipca od 18.30 będzie można skorzystać z Sakram. Pokuty aby duchowo przygotować się na tę dororczną uroczystość. – W sobotę 7 lipca tradycyjnie na Cmentarzu Msza św. i modlitwy za naszych bliskich zmarłych o godz. 19.00 . Uporządkujmy więc groby naszych bliskich i pamiętajmy o segregacji śmieci. OFIARA złożona podczas tej Mszy św. na cmentarzu będzie przeznaczona na utrzymanie czystości tego świętego miejsca….
– W uroczystość Odpustową porządek nabożeństw jak w każdą niedzielę . Serdeczna prośba do Strażaków ,aby na Sumie Odpustowej zadbali o porządek podczas procesji .Prosimy też aby zabrać na procesję wszystkie feretron.Niech to uczynią te wyznaczone grupy, które czyniły to w Urocz. Bożego Ciała.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiaca .Bardzo prosimy,aby korzystać ze Spowiedzi św. wcześniej ,szczególnie dotyczy to dzieci szkolnych. Ze względu na wakcje , będzie mniej kapłanów w I piątek. . Wyjazd kapłana do chorych z Komunią św. zgłaszać prosimy w zakrystii .

6.Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym , którzy tak licznie przybyli we wtorek z rejonu Zarzecza i Zyznówki, by wyplewić wzgórze Dobrego Pasterza. Bóg zapłać.

7. Sprzatanie kościoła……. Prosimy też aby wymieniona w ub. niedzielę grupa osób z Łakty Dln. do uporządkowania terenu wokół kościoła i parkingu , była łaskawa uzgodnić terminarz wykonania prac z P.Organistą .

8. Polecamy najnowsze n-ry peasy katolickiej:Źródło i Gość Niedzelny.

9. Intencje Mszy św. w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej parafii Trzciana.

Dodaj komentarz