Rekolekcje Bierzmowanych

Dnia 25 kwietnia 2018 r. jak co roku, świeżo bierzmowani uczniowie klas III Gimnazjum w Trzcianie, wyruszyli na rekolekcje. Gimnazjaliści spędzili trzy dni w ośrodku rekolekcyjnym „Arka” w Gródku nad Dunajcem. Tam, poświęcili swój czas na wspólną modlitwę, refleksję nad życiem oraz zacieśniali więź z Panem Bogiem. W tym roku mieli zaszczyt poznać niewielką, ale jakże o wielkich sercach grupę ludzi, którzy w ciekawy i niekiedy zabawny sposób starali się przekonać młodzież do otwarcia się na Pana Boga i jego miłość. Z opinii młodych wynika, że w większości przypadków z powodzeniem 😉 Całe trzy dni wypełnione były interesującymi zajęciami, ciekawymi świadectwami, wzruszeniami, wspólną modlitwą i różnymi… niespodziankami.  Nie było miejsca na nudę! Wszyscy uczniowie wrócili do domów z niedosytem i lekkim rozczarowaniem, że rekolekcje trwały tak krótko. Pomimo tego, byli zadowoleni i nadal miło wspominają ten czas, który na pewno wiele zmienił w ich życiu.

Dodaj komentarz