12 Niedziela Zwykła- 24.06.2018 r OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca czerwca, Wspomnienie Narodzin św. Jana CHRZCICIELA . Kolejna Niedziela Synodalna i pierwsza wakacyjna.
Bardzo prosimy, aby podczas wakacji rodzice lektorów i ministrantów ułatwiali im pelnienie służby liturgicznej także w dni powszednie .

2. W najbliższą środę zmiana Tajamnic Różańca św. po Nowennie.

3. W piątek 29. 06 przypada Uroczystość św. Piotra i Pawła . -Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30 , 9.00 i 18.00 . W tym dniu modlimy się szczególnie za posługę Papieża Franciszka ,Następcę św. Piotra . Ofiary z tego dnia są przeznaczone do dyspozycji Ojca św.- na cele charytatywne K-ła.

4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego jutro po Mszy św. na plebani. Bardzo serdecznie zapraszamy członków na godz. 18.45 ,aby punktualnie i sprawnie omówić przesłaną problematykę- zagadnienia.

5. Bardzo serdecznie zachęcamy, aby wcześniej korzystać z Sakr. Pokuty przed I piątkiem i zbliżającym się Odpustem parafialnym / 8 lipca/ . Szczególnie prosimy o to dzieci szkolne gdyż będzie mniejsza ilość kapłanów ze względu na okres wakacyjny. – Przeprowadzona została kosmetyka krzewów na wzgórzu Dobrego Pasterza. Bardzo prosimy mieszkańców Zarzecza i Zyznówki na godz. 18.00 w najbliższy wtorek ,na 2 godziny pracy, by wyplewić miejsca pokryte chwastami i trawą.. – Od 2-óch lat kolejna grupa z terenu prafii proszona jest do wykonania pewnych prac porządkowych przed Odpsustem wokół kościoła,parkingów i cmentarza. Lista tych osób jest wywieszona w gablocie . Prosimy wcześniej skontaktować się z P. Organistą.

6. Próba Chóru w przyszłą niedzielę 1 lipca o godz. 13.30. – Próba Scholi w piątek o godz. 17.00

7. Sprzątanie kościoła…. lista w gablocie.

8. Prasa katolicka : Gość Niedzielny .. tyg. Źródło i miesięcznik Miłujcie się.

9. Msze św. na stronie internetowej Parafii .. i w gablocie ogloszeń.

Dodaj komentarz