VI Niedziela Wielkanocna- 6.05.2018 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!

1.Dziś VI Niedziela Wielkanocy i I-sza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu. – Nabożeństwo majowe o godz. 15.00 w dni powszednie o 18.00 .

2. We wtorek wspominamy św. Stanisława bpa i męcz.,Patrona Polski oraz naszej diecezji. Głownie uroczystości odpustowe ku czci świętego Stanisława w Szczepanowie. – Program nabożeństw w gablocie parafialnej.

3 Najbliższa niedziela II-ga miesiąca to Niedziela Wniebowstąpienia P. Jezusa. – W naszej parafii uroczystość I Komunii św. dzieci kl.III na Mszy św. o godz. 11.00 . Bardzo prosimy pozostawić ławki w pierwszym rzędzie kościoła dla rodziców i najbliższej rodziny dzieci komunijnych.. – Spowiedź św tych dzieci oraz bliskich z rodziny w sobotę o godz. 9.00 – Ostatnia już próba liturgiczna w pon. 7 maja po Mszy św. wieczornej. Bardzo prosimy, aby najbliższa rodzina towarzyszyła dziecku swoją obecnością i modlitwą, a także by przyjęła Komunię św. w jego intencji.
– OFIARY złożone od rodzin do kopert i na tacę z najbliższej niedzieli, będą przeznaczone na dalszą kontynuację prac wewnątrz budynku nowej plebani.

4. Od najbliższego czwartku rozpoczynają się tzw. Dni Krzyżowe przed Wniebowstąpieniem P. Jezusa . W procesjach błagalnych wokół kościoła przez kolejne 3 dni, będziemy prosić Boga o szczęśliwe tegoroczne zbiory i uchronienie nas od nieszczęść i nawałnic. Zapraszamy …… !!!

5. Sprzątanie kościoła…

6. Zapowiedzi przedślubne w gablocie parafialnej.

7. Próba chóru we wtorek o godz. 20.00 , a scholi w piątek o 17.00 .

8. Polecamy prasę katolicką: Promyczek Dobra dla dzieci oraz Gość Niedzielny dla dorosłych ..

9. Intencje mszalne na internetowej stronie parafii oraz w gablocie parafialnej.

Dodaj komentarz