III Niedziela Zwykła- 21.01.2018 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!

1. Dzisiejsza trzecia niedziela stycznia przypada w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się o zgodę i jedność w naszych rodzinach ,Ojczyźnie i całym świecie.
– Zapraszamy na Widowisko Teatralne „Gdzie jest Betlejem XXI wieku ?”, które będzie wystawione o godz. 16.00 w kościele z udziałem naszych parafialnych aktorów. Cel charytatywny.
– Zebranie chórzystów dziś o godz.15.45, a w piątek próba o 18.00
– Dziś Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka zatem módlmy się dla nich o zdrowie i wszelką pomyślność na każdy dzień życia.

2. W najbliższy czwartek o godz. 16.00 w budynku Gimnazjum Spotkanie Noworoczne dla Seniorów organizowane przez Caritas i Akcję Katolicką. Zgłoszenia w zakrystii u Pań z Caritasu i Akcji Katolickiej.

3. W najbliższą niedzielę 28 stycznia na Mszy św. o godz. 11.00 tradycyjny Konkurs Kolęd dla Przedszkolaków. Zapisy uczestników u P. Organisty do soboty . Obchodzimy wtedy Światowy Dzień Chorych na Trąd.

4. Także w najbliższą niedzielę o godz. 16.00 w kościele Gminny Konkurs Kolęd z udziałem zespołów z Leszczyny, Kamionnej, Kierlikówki i Trzciany. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania i przeglądu zespołów.

5. Kalendarz Kościoła Katolickiego wspomina:
– w środę: św. FRANCISZKA Salezego, bpa Genewy, Patrona dziennikarzy
– we czwartek : NAWRÓCENIE św. PAWŁA Apostoła

6. W sobotę Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

7. Zapowiedzi przedślubne w gablocie parafialnej.

8. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje w poniedziałek 29.01 wyjazd autokarowy do Karkowa na film pt. św. Ignacy Loyola ,który przedstawia bardzo ciekawą i burzliwą historię życia Założyciela Zakonu O. Jezuitów. Wyjazd ok. 15.30 Koszt wyjazdu i biletu 25 zł. – Zapisy przyjmowane będą w zakrystii do niedzieli 28 stycznia.

Dodaj komentarz