Gdzie jest Betlejem w XXI wieku? – relacja z próby i zaproszenie

Dawać radość Bożego Narodzenia można na wiele sposobów. Parafianie z Trzciany postanowili swoim entuzjazmem podzielić się z innymi i przygotować Akt sceniczny oparty na pięknych i bogatych tradycjach przeżywania Uroczystości Bożego Narodzenia. Nasi parafianie z ogromnym zapałem przygotowują się już od dłuższego czasu do tego nie lada wyzwania. Przed własną społecznością pragną namalować słowem i gestami piękno i głębię tego ważnego święta. Każdy z aktorów odkrył ogromne pokłady umiejętności i talentu aktorskiego. Niewielkie niedociągnięcia sceniczne nadrabia ogromy zapał serca i zaangażowanie oraz cel którym jest finansowa pomoc naszemu parafianinowi Wiktorkowi w rehabilitacji.

Przedstawienie zaplanowano na 21 stycznia na godzinę 16.00, na co bardzo serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz